Mladší dorostenci zahájili zápasovou přípravu, na ledě Vítkovic prohráli o čtyři branky

04.08.2014, Gabriela Juříková

Druhá etapa příprav na nadcházející ročník je již v plném proudu a přípravná utkání k tomu bezpochyby patří. Nová pravidla ledního hokeje, která budou od této sezony platit ve všech soutěžích, na ostro vyzkoušel už i porubský mladší dorost. Na ledě Vítkovic držel po první třetině nerozhodný stav zásluhou Daniela Timury gólem do šatny. Domácí tým však v dalších dvou periodách prokázal zkušenost a extraligového nováčka porazil 6:2. Autorem druhé branky Poruby byl Vojtěch Střondala. Další přípravný zápas sehraji svěřenci trenéra Martina Smetáka ve středu od 10 hodin na hlavní ledové ploše porubského stadionu. Soupeřem jim bude Havířov.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. po 4.8.15:30
HC Vítkovice Ridera
Branky a nahrávky: 4. Urban, 23. Baláž (Gřesík), 25. Gřesík (Baláž), 35. Sojka (Žemba), 53. Malík (Pastor, Baláž), 60. Gřesík (Baláž) – 20. Timura (Střondala, Bochniak), 38. Střondala (Havránek). Rozhodčí: . Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 4:1, 4:2, 6:2.
HC Vítkovice Ridera: Křehlík (31. Juránek) – Stareček, Malík, Gřesík, Baláž, Kylnar, Ficek, Šulák, Sojka, Urban, Pastor, Kučera, Kaláb, Richtár, Cháňa, Konečný, Teplanský, Vacula, Vícha, Žemba
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Nagy, Kotouček, Balcárek, Dobeš, Markovič, Glumbík, Timura, Střondala, Havránek, Zicháček, Goras, Bochniak, Vojtášek, Voznička, Plachý, Mrva, Takáč, Pliska, Kroček