Detail zápasu

,

Přípravné zápasy dorostu - přát. pá 27.8.
HK Mladí Draci Šumperk
HC RT TORAX Poruba
4:2
HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Valenta) – Compel, Plhal, Cekr, Zavoral, Juřík, Jarmara, Hrdinka, Karal, Maurer, Janech, Čunát, Seidenglanz, Lichner, Peškar, Kolář, Pospíšil, Barica, Tomeš, Netolický, Hlubuček.
HC RT TORAX Poruba: Sobol S. (Mareček) – Janeček, Glos, Jeřábek, Stasiuk, Pawlas, Kyjovský – Vehovský T., Sobol P., Vendelin, Šrubař, Veselý M., Gavroň, Murin, Dragon, Wardas

V tomto přípravném utkání dali trenéři Moravec a Suchánek šanci mladším hráčům. Tři dorostence doplnili všichni z deváté třídy, tedy ročník 2006 a dokonce čtyři hráči narozeni v roce 2007. Brankoviště hájil deváťák Samuel Sobol a za záda pustil jen tři kotouče. Čtvrtý gól dali Mladí Draci do prázdné branky.

Všichni mladí hráči Poruby se předvedli ve velmi dobrém, ba skvělém světle. A přestože RT TORAX s Draky v plné sestavě prohrál, trenéři byli s nasazením a výkonem spokojeni.