Góly soupeři servírovali rovnoměrně, mladší dorostenci v Uničově Olomouc “B“ vyloupili devíti góly

16.10.2015, Gabriela Juříková

Týden se s týdnem sešel a mladší dorostenci RT TORAX Poruba, z části vyléčeni ze šrámů utrpěných v Brumově, jeli ve čtvrtečním odpoledni do Uničova, kde odehráli utkání s „B“ týmem Olomouce. Od jedenácté minuty si otevřeli střelnici, ve které svých devět zásahů do černého rozprostřeli rovnoměrně do všech tří třetin. Ve druhé dvacetiminutovce se prosadili jak v přesilovce, tak dvakrát při oslabení, kdy byl vyloučen Boniatti. Skóre otevíral Husák, pak přidal gól Wiktor Bochnak, nejmladší hráč týmu, který ve třetím dějství osmým a devátým gólem Poruby, dovršil hattrick. Dalšími střelci byli Havránek, Anlauf, Šimek, Střondala a Benka-Rybár. Další utkání odehrají mladší dorostenci v neděli 25. října v Orlové.

ELIOD liga mladšího dorostu - 8.kolo čt 15.10.18:00
HC Olomouc "B"
0:9(0:3, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 11. Husák (Benka-Rybár), 14. Bochnak W. (Střondala), 19. Havránek (Nagy), 26. Anlauf (Häring), 27. Šimek (Zicháček), 28. Střondala, 43. Benka-Rybár, 47. Bochna W. (Střondala), 58. Bochnak W. (Střondala, Gajdoš). Rozhodčí: Burda – Dopitová, Loun. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:9.
HC Olomouc "B": Zdražil (40. Kaplan) – Pippal, Bajer, Holcner, Vašíček, Jurča, Štefanišin, Přibík, Paul, Školut, Kořalka, Dupal, Kunst, Přecechtěl, Fibigr
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (32. Pobuta) – Nagy, Gajdoš, Husák, Kroček, Šolc, Pitucha, Teichmann – Bochnak, Střondala, Havránek – Anlauf, Häring, Benka-Rybár – Šimek, Zicháček, Boniatti