Skvělou venkovní bilanci potvrdili junioři také ve Frýdku-Místku a pojistili si první příčku ve skupině

29.11.2013, Gabriela Juříková

V pozdním pátečním večeru bylo rozehráno předposlední kolo základní části ligy juniorů. Tým trenéra Trojana jel na led Frýdku-Místku, kterému hodlal oplatit porážku po nájezdech z předchozího vzájemného duelu. Již v první minutě se dostali hosté gólem Kotase do vedení, které za dvě a půl minuty smazal Mičulka. Jenže v deváté minutě se prosadil Rataj a Poruba šla do vedení, které brzy po přestávce navýšil Maček. Domácím se dvoubrankové manko podařilo smazat, avšak Poruba se držela kvóty dvou branek za třetinu a potřetí vedla gólem Havránka. V závěrečné dvacetiminutovce pojistil výhru hostí dvěma brankami Jakub Schwarz a přestože si RT TORAX domů vezl i tři osobní tresty a dvě zranění, mohl být s výsledkem spokojen.

Liga juniorů - 17.kolo pá 29.11.19:15
HC Frýdek-Místek
3:6(1:2, 2:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Mičulka, 21. Rykala (Mičulka), 26. Čintala – 1. Kotas (Brnčal), 9. Rataj (Puškár), 21. Maček (Rataj, Puškár), 37. Havránek, 44. Schwarz (Mišenko, Gola), 51. Schwarz (Gola). Rozhodčí: Koziol – Kašinský, Vengřín. Vyloučení: 4:3, navíc Bolek, Maček a Puškár (všichni POR) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:6.
HC Frýdek-Místek: Fendrich – Masarovič, Vacula, Rykala, Čintala, Koval, Hamhalter, Čahoj, Minařík, Mičulka, Gavlas, Fojtík, Matěj, Ďuríček, Kočko, Blažek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek – Gola, Puškár, Bolek, Schwarz, Pšeja, Brnčal, Mišenko, Rataj, Kotas, Maček, Mihal, Ryška, Holaň, Havránek, Pasker.