Juniorka si veze ze severu Čech cenné dva body

30.11.2007, Adam Bagar

Zápas mezi Ústím nad Labem a Sarezou Ostrava byl také zápasem dvou celků, které se pohybují v nejspodnějších patrech tabulky. Zápas začali lépe domácí po trefě Hanzla. Odpověď přišla poměrně rychle, když vyrovnal hostující Bartoš. Sareza se však neradovala příliš dlouho, protože druhou branku Ústí přidal Svitavský. Po první třetině tak domácí vedli hubeným skórem 2:1. Druhá třetina přinesla na obou stranách po jedné brance, když nejprve vyrovnal Jelšík, ale následně poslal ústecké zpět do vedení Hedbavný. Po dvou třetinách tak domácí stále o branku vedli. Ovšem ve třetí třetině nejprve Kopáč vyrovnal stav na 3:3 a následně v 58. minutě Martin Hanke přidal čtvrtou branku, a tak Sareza se dostala dvě minuty před koncem do slibného jednobrankového vedení. To však nevydrželo příliš dlouho, protože minutu před koncem zanamenal vyrovnávací trefu domácí Hanzl. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 4:4 a muselo následovat prodloužení, ve kterém se nerozhodlo. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých byla šťastnější Sareza, když autorem rozhodující branky byl Řezáč.

- 1.kolo pá 30.11.
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5sn(2:1, 1:1, 1:2 - 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Hanzl (Vernek, Novák), 14. Svitavský (Šrámek, Bacovský), 39. Hedbavný (Mizera, Hanzl), 59. Hanzl (Novák, Hedbavný) - 9. Bartoš (Bartošek, Mocek I.), 27. Jelšík (Vajda R.), 49. Kopáč (Řezáč, Hanke), 58. Hanke (Ciupa, Kopáč), rozhodující sam. náj. Řezáč. Rozhodčí: Neťuka - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 3:5, navíc Černák (SAR) 5 + OK. Využití: 2:1. Diváci: 91. Střely na branku: 34:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.
HC Slovan Ústí nad Labem: Dědek - Bacovský, Brož, Chládek, Hedbavný, Hanzl, Kauschnitz, Mizera, Musílek, Muller, Novák, Procházka, Regner, Svitavský, Vernek, Šimon, Šrámek
HC Sareza Ostrava: Gleich - Bartoš, Bartošek, Belanec, Ciupa, Černák, Hanke, Jelšík, Kopáč, Kotala, Lyčka, Měkýš, Mocek I., Parma, Pindur, Poláček, Vajda D., Vajda R., Vrána, Široký, Řezáč