Dorostenci ve vyrovnaném zápase podlehli Ústí nad Labem

15.10.2007, Lukáš Bajgar

Dorostenci Sarezy Ostrava podlehli v pátečním utkání domácím Lvům z Ústí nad Labem, kteří do té doby okupovali příčky nižší nežli Ostravští, 1:3. Po první třetině byl stav přesto nerozhodný, také zásluhou Karla Richtera, jenž se postaral o jediný zápis hostí. Katem Sarezy se tak stal ústecký Bohumil Slavíček, který vsítil všechny tři branky, a to v kulatých časech - v desáté, třicáté a čtyřicáté minutě.

- 13.kolo pá 12.10.
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1(1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Slavíček (Chytrý), 30. Slavíček (Hříbal, Žák), 40. Slavíček (Hříbal, Žák) - 19. Richter. Rozhodčí: Froněk - Šerý, Parma. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. Diváci: 137. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek - Chytrý, Faigl, Hříbal, Janča, Jankovič, Kubín, Med, Medjanöi, Pojezný, Ponikelský, Purma, Rektořík, Richter, Slavíček, Sova, Špila, Žák
HC Sareza Ostrava: Kubáň - Blažej, Bystroň, Čahoj, Krupa, Miczek, Paleček, Parma, Richter, Spusta, Večeřa, Vidlák, Vojtek, Voznica, Šimkovič, Řehulka