VIDEO: Hokejové výzvy ovládly karanténu, Jiřího Trembáče následoval i Patrik Demel

R. Opatová, L. Bajgar, 12.04.2020
Ani v současné době mladí hokejisté nezahálejí. Společně sice trénovat aktuálně nemohou, ale s trenérem Jiřím Trembáčem jsou skrze sociální síť trvale ve spojení. Den co den jim trenér připravuje tzv. denní výzvu. Sám jim daný úkol formou zaslaného videa ukáže a pak už je snažení na mladých hráčích. Žonglování s tenisáky, balancování, ovládání hokejky, koordinace rukou a nohou v pohybu a další. Jakmile úkol splní, posílají své video do skupiny ke zhlédnutí ostatním klukům i trenérovi. Ze zaslaných videí je vidět, že společné aktivity baví nejen kluky, ale i sourozence a rodiče. K výzvě se – jak je vidno na druhém přiloženém videu – připojil také odchovanec porubského hokeje Patrik Demel, hrající americkou NCAA v roli tahouna nejen klubu, ale ligy samotné!

A tímto videem Jiřího Trembáče vše začalo... ... a poté následovala celá řada dalších, která můžete vidět na facebookovském profilu mladého trenéra.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha