VIDEO: Bitva jako řemen, rozhodovala vůle a bojovnost! Poruba slaví postup do finále

Lukáš Kuna, L. Bajgar, 23.03.2018
Páté rozhodující semifinálové utkání mezi domácí Porubou a hosty z Valašského Meziříčí přineslo na pohled nejdramatičtější bitvu, přesto téměř bez vyloučení. Oba týmy mohly slavit postup do finále, stejně jako smutnit za koncem ročníku. Bobři se ujali již v první části zápasu vedení a favorita zaskočili, jenže druhá třetina přinesla tříbrankový obrat a HC RT TORAX již výsledkové drama nepřipustil. Po výhře 6:3 tak slaví výběr trenérů Flašara a Sršně postup do finále. Klíčové momenty utkání naleznete v krátkém sestřihu čtvrtečního zápasu.