V repríze loňského čtvrtfinále zavítají do Poruby hokejisté Vsetína

Redakce, 20.09.2013
Třetí nejvyšší soutěž pokračuje už třetím hracím kolem. V něm porubští hokejisté v repríze loňského čtvrtfinále přivítají Valašský hokejový klub. A zajisté půjde o další zcela vyrovnanou bitvu, která na porubském zimáku vypukne v sobotu 21. září od tradičních 17 hodin. Oba týmy mají dosud ve sbírce shodně jedno vítězství a jednu porážku. Zatímco RT TORAX nestačil na Prostějov a tři body přivezl z Břeclavi, Vsetín přehrál Orlovou a po nájezdech podlehl brněnské Technice. Přijďte proto pomoci výběru trenéra Tomáše Sršně k dalším cenným bodům! V případě vaší neúčasti sledujte duel alespoň prostřednictvím textového online přenosu.

Jak si oba celky vedly v posledním kole?

2. kolo: HC Lvi Břeclav – HC RT TORAX Poruba 2011 2 : 4 (0:3, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky:
38. Bolfík (Piskoř), 49. Záborský (Blaha, Šaur) – 4. Krayzel, 4. Buček (Prokop), 13. Piják (Zachar), 36. Šindelář (Krayzel).

Více info: Poruba vstoupila do sezony porážkou s favorizovanými Jestřáby, rozhodly přesilovky

2. kolo: VHK Vsetín – VSK Technika Brno 2 : 3 sn. (1:1, 0:1, 1:0 – 0:0)
Branky a nahrávky:
18. Vítek (Farda, Hruška P.), 49. Kajaba (Ambruz, Vaněk) – 11. Odehnal (Habrovec), 37. Jurča (Štindl, Česnek), 65. rozhodující sam. náj. Česnek.

Více info: Poruba slaví premiérové tři body, o výhře v Břeclavi rozhodl skvělý vstup do utkání

Sestavy v posledním utkání

VHK Vsetín: Hromada – Farda, Vrba F., Vrba L., Vodák, Žák, Báchor – Mikšovský, Vaněk, Ambruz – Kajaba, Kubo, Hruška P. – Hruška O., Ševčík, Vítek – Janeba, Podešva, Štrbík.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Javín, Prokop L., Slavík, Šindelář, Wolf, Vajda – Krayzel, Buček, Pavlačka, Chaloupka, Seidler, Vaněk, Zachar, Vrána, Zuber, Piják.

Představme si rozhodčí

Důležitou součástí každého utkání jsou také rozhodčí. V duelu mezi Porubou a Vsetínem by se měl dle delegací ČSLH v roli hlavního rozhodčího představit Vojtěch Fiala z Havířova. Na čarách mu bude vypomáhat duo Jiří Ganger z Třince a Michal Vengřín z Ostravy.

Jak to vidí bookmakeři?

Vítězství Poruby: 1,70
Remíza: 4,50
Vítězství Vsetína: 2,73