Uherské Hradiště a Břeclav budou dalšími soupeři starších dorostenců

Adam Bagar, 01.10.2009
Velice nevyrovnané výkony prozatím předvádí na úvod sezóny 2009/2010 starší dorostenci VOKD Poruby. Vysoké výhry střídají vysoké prohry, defenzivní styl střídá ofenzivní podívanou. Také množství inkasovaných branek prozatím trápí svěřence hlavního kouče Bahníka. Porubská obrana je třetí nejhorší v lize, naopak útok se může pyšnit třetím místem v soutěži. V šestém kole míří VOKD na led Uherského Hradiště. Utkání se odehraje v pátek 2. října od 18:30 hod.. Před vlastními diváky pak sehraje starší dorost další zápas v neděli 4. října od 13:30 hod. a soupeřem mu bude Břeclav. Na domácí mač s Jihomoravany jste samozřejmě co nejsrdečněji zváni.

Jak si vedla Poruba v posledních dvou kolech?

HK Jestřábi Prostějov - HC VOKD Poruba 2 : 0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
11. Zedník (Bartoš, Kaluža), 46. Bartoš (Tomica, Zedník).
více o zápase

HC VOKD Poruba – HC Nový Jičín 9 : 7 (2:1, 5:4, 2:2)
Branky a nahrávky:
12. Maček (Chaloupka), 15. Lukašík (Kupčík), 21. Maček (Chaloupka), 22. Herman (Kysučan), 28. Maček (Chaloupka, Orszulík), 29. Chaloupka (Peslar), 35. Svoboda), 44. Orszulík (Chaloupka), 50. Maček (Sochorek, Vícha) - 13. Motloch (Orság, Báchor), 23. Báchor, 24. Orság (Holáň), 39. Šrbík (Satrán), 39. Holáň (Báchor), 43. Koryčanský (Veselský), 47. Satrán.

Odehraná utkání Uherského Hradiště

HC Frýdek - Místek – HC Uherské Hradiště 2 : 5

HC Uherské Hradiště – HC Uničov 4 : 2

HC Znojemští Orli – HC Uherské Hradiště 4 : 3

HC Uherské Hradiště – HC Slezan Opava 7 : 5

SK Karviná – HC Uherské Hradiště 4 : 3

Odehraná utkání Břeclavi

HC Orlová – HC Dyje Břeclav 5 : 3

HC Dyje Břeclav – HC Frýdek - Místek 5 : 2

HC Uničov – HC Dyje Břeclav 0 : 4

HC Dyje Břeclav – HC Znojemští Orli 4 : 6

HC Slezan Opava - HC Dyje Břeclav 4 : 1

Střelec čtyř branek, David Maček, z posledního utkání s Novým Jičínem.

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC Uherské Hradiště: Hubáček - Lažek, Kašík, Šimon, Beneš, Černý, Burša, Kočí, Janeba, Janča, Vrba, Novotný, Zderčík, Janás, Pudelka, Lenkovič, Varmuža, Býček.

HC Dyje Břeclav: Hubner – Bartoš C., Bartoš O., Zháňal, Konečný, Polák, Lejska, Duchoslav, Hlávka, Turek, Farsa, Pánovec, Nekoranec, Směřička, Mokráň, Sítek, Nedvěd, Drobilič.

HC VOKD Poruba: Konvička (od 41. Sanitrák) - Svoboda, Herman, Kupčík, Jasiok, Peslar, Franek, Dusík, Šrubař, Sochorek, Chaloupka, Maček, Kysučan, Rosypka, Palkovič, Orszulík, Vícha, Lukašík.

Vzájemná utkání s Uherským Hradištěm v loňské sezóně

HC Uherské Hradiště - HC VOKD Poruba 3 : 9 (0:4, 0:1, 3:4)
více o zápase

HC VOKD Poruba – HC Uherské Hradiště 3 : 3 (1:1, 2:1, 0:1)
více o zápase

HC Uherské Hradiště - HC VOKD Poruba 4 : 3 (2:0, 2:1, 0:2)
více o zápase

HC VOKD Poruba – HC Uherské Hradiště 6 : 0 (4:0, 2:0, nedohráno)
více o zápase

Vzájemná utkání s Břeclaví v loňské sezóně

HC Dyje Břeclav - HC VOKD Poruba 6 : 7 (3:0, 1:5, 2:2)
více o zápase

HC VOKD Poruba – HC Dyje Břeclav 2 : 2 (0:1, 1:0, 1:1)
více o zápase

Rozhodčí jsou rovněž součást hry...

Zápas mezi Uherským Hradištěm a Porubou bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Dědek, na čarách mu budou vypomáhat pánové Hejda a Velinský. Nedělní domácí střetnutí mezi Porubou a Břeclaví pak bude mít v moci Michal Škrobák ze Vsetína. Na čarách se pak představí pánové Jureček a Rychlý.