Starší dorostenci míří k těžkému utkání na půdu druhého Šumperka

Adam Bagar, 28.01.2010
Hokejistům staršího dorostu VOKD Poruby patří nadále v tabulce ligy staršího dorostu výborná vedoucí příčka. Ovšem za nimi jsou pouhé dva body Draci ze Šumperka, tedy následující porubský soupeř. Utkání tak bude pro oba celky nesmírně důležité. Na severu Moravy se očekávané střetnutí odehraje v pátek 29. ledna od 18:00 hod. V dosavadních dvou vzájemných duelech se vždy z vítězství radoval domácí tým. Dokáží svěřenci kouče Bahníka tuto bilanci prolomit a odvezou si tak nesmírně cenné dva body? To se dozvíme až po odehrání zápasu, o jehož průběhu vás samozřejmě budeme informovat.

STARŠÍ DOROST

Jak si vedla Poruba v posledních dvou kolech?

HC VOKD Poruba – HC Slezan Opava 1 : 1 (0:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky:
31. Kofroň (Kysučan) - 29. Březina (Lichý, Harazim).
více o zápase

HC Orlová - HC VOKD Poruba 1 : 7 (0:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky:
54. Maczurek (Mihal D.) - 8. Peslar (Kupčík), 33. Vícha (Peslar), 34. Hurník(Sochorek), 38. Vícha (Svoboda), 42. Palkovič, 50. Kofroň (Dominec), 52. Rosypka (Palkovič, Pobuta).
více o zápase

Posledních pět utkání týmu HK Mladí Draci Šumperk

Orli Znojmo - HK Mladí Draci Šumperk

HC Slezan Opava - HK Mladí Draci Šumperk

HK Mladí Draci Šumperk – HC Orlová 4 : 3

HC Kometa Úvoz Brno – HK Mladí Draci Šumperk 1 : 4

HK Mladí Draci Šumperk – HK Jestřábi Prostějov 2 : 1

Letošní vzájemná utkání

3. kolo: HC VOKD Poruba – HK Mladí Draci Šumperk 3 : 2 (1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky:
9. Maček (Sochorek, Chaloupka), 44. Kysučan (Kupčík), 48 Jasiok (Palkovič) - 4. Holinka (Prokopec), 27. Prokopec (Drábek).

16. kolo: HK Mladí Draci Šumperk - HC VOKD Poruba 4 : 1 (1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky:
20. Soos (Prokopec), 34. Holinka (Prokopec), 56. Holinka (Prokopec), 59. Kohout - 4. Král (Kysučan, Palkovič).

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HK Mladí Draci Šumperk: Zelenka - Drábek, Soós, Navrátil, Gewiese, Feledík, Blaháček, Prokopec, Holinka, Drtil, Horváth, Řehák, Galuška, Nevrlý, Kohout, Kastner, Žalčík.

HC VOKD Poruba: Konvička - Svoboda V., Franek, Dusík, Jasiok, Peslar, Sochorek, Kupčík - Hurník, Kofroň, Vícha, Němec, Rosypka, Chaloupka, Palkovič, Kysučan, Dominec.

Tabulka a statistiky po 32. kole

Tabulka ligy staršího dorostu po základní části

Tabulka ligy staršího dorostu po 32. kole – nadstavbová část o postup

Statistiky hráčů VOKD Poruby po 32. kole