Sérii tří venkovních utkání načne Poruba ve Valašském Meziříčí

Adam Bagar, 26.10.2012
Porubským hokejistům se již musí o Bobrech i zdát. S Valašským Meziříčím totiž sehrají již třetí vysoupení za posledních deset dní. Dvě předešlá ovládla Poruba, která si i s chutí zastřílela a celkem Valachům nadělila již patnáct gólů. Vítězství ji navíc posunulo na sedmou příčku a v případě dalšího úspěchu by se mohla dostat až do horní poloviny tabulky. Naváží Porubští na poslední vítězství a uspějí i na půdě soupeře nebo se poprvé v sezóně budou radovat z tříbodového vítězství Bobři? Utkání se na Valašsku uskuteční v sobotu 27. října od tradičních 17:00. Pokud se na zápas nechystáte osobně, bude pro vás samozřejmě připraven i textový online přenos.

Sestavy obou celků v posledních zápasech

HC Bobři Valašské Meziříčí: Netolička (5. – 42. Vrzala) – Heča, Vajda, Zábojník, Maršálek, Kvapil, Sadil – Ambruz, Ševčík, Bokroš – Varga D., Varga Mir., Varga Mar. – Coufal, Martiník, Voznica – Šoula, Machala.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Šindelář, Wolf, Hruzík, Prokop P., Vychodil, Slavík, Axman, Prokop L. – Holuša, Krayzel, Vaněk – Seidler, Pavlačka, Buček – Sedlář, Vrána, Galajda – Chomič, Matějka, Zuber.

Poslední vzájemné utkání

11. kolo: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Bobři Valašské Meziříčí 9 : 5 (4:0, 2:1, 3:4)
Branky a nahrávky:
4. Pavlačka (Hruzík, Prokop P.), 5. Holuša (Šindelář), 14. Vaněk, 15. Seidler, 25. Wolf (Vrána), 29. Vrána (Galajda, Sedlář), 41. Vaněk z TS, 42. Hruzík (Seidler, Buček), 52. Zuber (Matějka) – 39. Vajda (Bokroš), 47. Heča (Ševčík, Ambruz), 49. Voznica (Coufal), 55. Ševčík (Varga Mar.), 57. Ambruz (Vajda).

Více info: Přestřelku s Valašským Meziříčím ovládla Poruba, Bobrům nadělila devět branek

Ostatní duely 11. kola II. hokejové ligy – sk. Východ

27.10. 17:00 HC AZ Havířov 2010 – LHK Jestřábi Prostějov
27.10. 17:00 HC Frýdek-Místek – HC ZUBR Přerov