Semifinálová bitva vrcholí, na programu je rozhodující pátý zápas. Přijďte fandit!

Redakce, 14.03.2014
Poruba, nebo Přerov? To je veledůležitá otázka, kterou si bude v následujících hodinách pokládat řada druholigových fanoušků. Zatímco Prostějov už v poklidu šetří síly na finále, druhá semifinálová série je mimořádně vyrovnaná a vítěze určí až rozhodující páté utkání! To je na programu už v sobotu 15. března od tradičních 17 hodin. Výhodu domácího prostředí bude mít RT TORAX, který dosud v play off na svém ledě nezaváhal a tuto tradici samozřejmě nebude chtít porušit ani v rozhodující bitvě, v níž půjde o hodně! Přijďte proto v hojném počtu povzbudit porubské borce, kteří budou vaši podporu potřebovat. Pro hostující příznivce pak bude připraven textový online přenos.

Připomeňme si úvodní čtyři semifinálová utkání

1. semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
28. Sedlář (Krayzel, Pechanec), 49. Krayzel (Sedlář, Pechanec) – 4. Kovařík (Šťastný, Vlček).

Více info: Poruba slaví první semifinálové vítězství, dramatickou bitvu s Přerovem rozsekl Krayzel

2. semifinále: HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba 2011 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
17. Goiš (Osina, Sedlák), 19. Kovařík (Goiš), 51. Haloda (Kolář), 58. Vlček (Brančík), 59. Sakrajda (Haloda) – 4. Vrána (Sedlář), 40. Vrána.

Více info: Srovnáno! Poruba poprvé v sezoně na Hané padla, Zubři rozhodli v závěrečné desetiminutovce

3. semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
27. Seidler (Prokop, Zachar), 32. Seidler (Vaněk, Vrána), 60. Pechanec (Šindelář, Hruzík).

Více info: Skvěle! Porubští hokejisté nedovolili Zubrům skórovat a jsou krok od postupu do finále

4. semifinále: HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba 2011 6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
15. Vlček (Šťastný), 17. Šťastný (Kolář, Blinka), 26. Kovařík (Pala, Goiš), 26. Brančík (Janota), 33. Pala (Osina, Zbořil), 58. Šťastný (Brančík, Sakrajda) – 18. Slavík (Sedlář, Krayzel), 38. Krayzel (Pechanec, Sedlář), 44. Vaněk (Seidler, Javín).

Více info: Zubři srovnali krok v přesilovkách, o postupujícím finalistovi rozhodne až pátý zápas!

Sestavy v posledním utkání

HC ZUBR Přerov: Sklenář – Osina, Pala, Janota, Vlček, Kudělka, Zbořil, Haloda, Kundrátek – Goiš, Sedlák, Kovařík – Sakrajda, Brančík, Málek – Šťastný, Kolář, Blinka – Kratochvíl, Matula, Ditrich.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (26. Gleich) – Šindelář, Hruzík, Peslar, Slavík, Prokop, Javín, Graca – Sedlář, Krayzel, Zachar, Vrána, Pechanec, Pavlačka, Chaloupka, Vaněk, Buček, Seidler, Zuber.

Jak to vidí bookmakeři?

Vítězství Poruby: 1,90