STŘEDEČNÍ BITVA! Do Poruby přijede Jágrovo Kladno

Lukáš Bajgar, 29.09.2020
Ve středu 30. září v 18:00 vypukne souboj nejtěžšího kalibru, ambiciózní HC RT TORAX Poruba 2011 hostí Rytíře Kladno, tým, jenž má vždy cíle nejvyšší.

Porubský celek s Kladnem ve své historii odehrál prozatím čtyři utkání a to více než jen se ctí. V ligovém ročníku 2018/2019 dvakrát zvítězil (2:1sn a 5:2, vždy před domácím publikem) a dvakrát podlehl (1:3 a 2:3), přičemž Rytíři následně zamířili do extraligy a nahradili Piráty z Chomutova.

Ve středu 30. září v 18 hodin čeká na svěřence trenérů Výborného, Janečka a Pavlačky prozatím nejtěžší zkouška, byť Jágrovo Kladno v letošním ročníků v pěti utkáních hned třikrát se svým soupeřem prohrálo (avšak jedinkrát v řádné hrací době).

Kdyby se na ledě představil samotný Jaromír Jágr, byla by to malá senzace, vždyť v letošním vydání Chance ligy ještě do zápasu nenaskočil. Naopak Tomáš Plekanec nedává svou kůži lacino a pomalu se sápe na samotný vrchol bodování celé soutěže, po pěti zápasech má již 8 kanadských bodů (4 + 4). To Porubě dobře známý Tomáš Guman již jednou rozvlnil soupeřovu síť a přidal dvě asistence.

Důležitou informací je bezesporu distribuce lístků: z důvodu protikoronavirových opatření je k dispozici 900 míst k sezení a tedy i celkových 900 lístků, které zamíříly do prodeje. Buď si je divák může zakoupit online, na pokladně hodinu a půl před samotným utkáním či exkluzivně 30. 9. 2020 od 10:00 na sekretariátu klubu. Mějte však na paměti, že každý návštěvník musí mít svůj lístek, tedy i neplatící děti. Jelikož se klub chce vyhnout online blokacím lístkům v nulové hodnotě, je nutno tyto lístky převzít fyzicky a osobně. Klub si je této komplikace vědom, přesto nemá v současné době jinou možnost, aby nebyly lístky online blokovány např. vtipálky.