Povíkendový sumář mládežnického hokeje

Adam Bagar, 24.11.2008
Nebýt v uplynulém víkendu nulových zisků na kontě juniorů, dalo by se označit vystoupení porubské mládeže za zdařilé. Právě ti nejstarší z této kategorie odehráli svá utkání na severu Čech, kde sice sehráli docela vyrovnaná utkání, ale s inkasovanými čtrnácti góly ve dvou zápasech se vyhrávat nedá. Dorostenci nejprve navázali na předchozí skvělá vystoupení, když přehráli rovněž vysoce postavený Frýdek, ale v neděli nechali bod na ledě Prostějova. Soupeřem všech žákovských tříd byli Panteři z Havířova. Devátá s osmou třídou se představili na domácí půdě. Právě devítka po těsné prohře jako jediná ztratila proti tomuto soupeři body. Osmáci naopak symbolicky osmi brankami svého soupeře přehráli. Sedmé i šesté třídě stačily na pohodové výhry v Havířově shodně čtyři vstřelené branky. Hokejisté čtvrté a páté třídy si s chutí proti svému soupeři zastříleli. Výsledkem toho bylo osmnáct branek v síti domácího Havířova. Hattrickem se blýskli páťák Roman Pecen a čtvrťáci Jaroslav Adolf s Michalem Dangem, který skóroval dokonce pětkrát.

Junioři

HC Bílí Tygři Liberec - HC VOKD Poruba 9 : 5 (3:2, 1:2, 5:1)
Branky a nahrávky: 10. Klíma (Bulíř, Vařecha), 15. Janošík (Klíma), 20. Niko (Liška, Jánošík), 27. Bulíř (Vařecha), 42. Chochola, 48. Filippi, 50. Diviš (Vařecha, Klíma), 52. Liška (Skalický), 53. Bulíř (Klíma) - 1. Jelšík (Řezáč, Skočovský), 3. Šimkovič (Vajda, Bartošek), 22. Kalina (Bartoš, Richter), 26. Šimkovič (Spusta), 58. Řezáč (Jelšík).

HC Slovan Ústečtí Lvi - HC VOKD Poruba 5 : 1 (1:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 3. Holomek (Šrámek, Havlíček), 35. Kentoš (Drnec, Holomek), 57. Kentoš (Havlíček, Šrámek), 59. Janíček (Havlíček, Grin), 59. Kentoš (Drnec, Kočí) - 26. Mlynář (Jelšík).

Dorostenci

HC VOKD Poruba – HC Frýdek Místek 5 : 0 (4:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Král (Kofroň), 5. Král (Kofroň), 6. Kupčík, 16. Gonda (Blahuta, Dominec), 53. Peslar (Gonda, Blahuta).

HK Jestřábi Prostějov – HC VOKD Poruba 2 : 2 (0:0, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 24. Prokop (Pezda), 56. Přikryl (Arnošt, Pozděna) - 55. Kameníček (Chaloupka), 57. Gonda (Klimíček, Blahuta).

HC VOKD Poruba – HC Havířov Panthers 2 : 3
Branky Poruby: Mravec, Pelech.

HC VOKD Poruba – HC Havířov Panthers 8 : 4
Branky Poruby: Nebyly dodány! Budou doplněny později.

HC Havířov Panthers - HC VOKD Poruba 0 : 4 (0:3, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Gelnar (Šerák), 6. Šerák (Demel), 9. Pěnčík (Mládek, Klempár), 40. Mládek.

HC Havířov Panthers - HC VOKD Poruba 2 : 4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky Poruby: Gola 2, Boleslavský, Kurnik.

5. Třída

HC Havířov Panthers - HC VOKD Poruba 1 : 7
Branky Poruby: Pecen 3, Kovalski 2, Malát, Dubčák.

HC Havířov Panthers - HC VOKD Poruba 1 : 11
Branky a nahrávky Poruby: 2. Adolf (Skokan), 4. Kanovský, 9. Dang (Tröster), 13. Veselý (Stavinoha), 21. Dang (Herejk), 29. Dang (Tröster), 32. Adolf (Havránek), 39. Adolf (Dang), 43. Dang, 44. Havránek (Veselý), 45. Dang.

Zápasový program pro tento týden

JUN  28.11.  HC VOKD Poruba – HC Moeller Pardubice
 JUN  29.11.  HC VOKD Poruba – BK Mladá Boleslav
 DOR  28.11.  HC VOKD Poruba – HC Žďár nad Sázavou
 DOR  30.11.  HC Orlová – HC VOKD Poruba
9.TŘ  29.11.  SK Karviná - HC VOKD Poruba
8.TŘ  29.11.  SK Karviná - HC VOKD Poruba
7.TŘ  29.11.  HC VOKD Poruba – SK Karviná
6.TŘ  29.11.  HC VOKD Poruba – SK Karviná
5.TŘ  26.11.  HC VOKD Poruba – HC Oceláři Třinec
5.TŘ  30.11.  HC Slezan Opava – HC VOKD Poruba
4.TŘ  26.11.  HC VOKD Poruba – HC Oceláři Třinec
4.TŘ  30.11.  HC Slezan Opava – HC VOKD Poruba
3.TŘ  29.11.  Turnaj KP v Orlové (HC Orlová, JKH Czarne Jastrzebie)
2.TŘ  29.11.  Turnaj KP v Orlové (HC Orlová, JKH Czarne Jastrzebie)

VÝZVA PRO VŠECHNY RODIČE

Pokud chcete mít na webu aktualizované výšky a váhy vašich dětí, případně dopsány jakékoliv jiné údaje, kontaktujte nás, prosím, na adik.fortuna@seznam.cz, haaades@seznam.cz či lukas.bajgar@email.cz. Rovněž v případě, že byste chtěli informovat o zápasech vašich ratolestí formou krátkých reportáží, ozvěte se, prosím, na uvedené maily. Samozřejmě můžete zasílat i fotografie z jednotlivých utkání, které na webové stránky rádi přidáme. Děkujeme za spolupráci, která vede k větší informovanosti a tudíž ke zkvalitnění těchto stránek.