Potvrdí juniorka vzestupnou výkonnost také na severu Čech?

Adam Bagar, 21.01.2010
Juniorům VOKD Poruby sice nadále patří v extraligové tabulce beznadějně poslední místo, ale poslední předvedené výkony musí dělat radost nejen samotným hráčům, ale i trenérské dvojici Leksovský - Mrázek, ba dokonce přítomným divákům. Již v domácích mačích s Chomutovem a Kladnem měla juniorka minimálně na bod, ale bodový zisk, dokonce plný, přišel až v posledním duelu s Libercem. Dokáže svůj vzestup Poruba potvrdit i na horkých půdách Ústeckých Lvů a Chomutova? V Ústí nad Labem je začátek utkání naplánován na pátek 22. ledna v 18:00 hod., v nedalekém Chomutově se pak utkání odehraje v sobotu 23. ledna od 13:30 hod. Průběžné skóre obou zápasů můžete sledovat prostřednictvím online přenosu.

Poslední tři utkání týmu HC Slovan Ústečtí Lvi

HC Slezan Opava - HC Slovan Ústečtí Lvi 6 : 2 (4:0, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky:
3. Vlašánek (Baďura), 7. Vlašánek (Verlič, Vitek), 20. Seidler (Baďura, Vitek), 20. Slanina (Verlič), 42. Baďura (Seidler), 59. Baďura (Seidler, Vitek) - 21. Chládek (Vernek, Hošek), 35. Pořický (Zákoutský, Baránek).

HC Olomouc - HC Slovan Ústečtí Lvi 4 : 5 (0:3, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky:
22. Rác (Axman, Dopita), 34. Králík (Mareček, Finkes), 35. Dopita (Rác, Kvapil), 38. Heža (Mareček) - 5. Bříza (Zákoutský, Vávra), 16. Baránek (Pořický, Vernek), 16. Vávra (Humpolíček, Kentoš), 49. Hříbal (Drnec), 58. Kentoš (Baránek, Holomek).

HC Slovan Ústečtí Lvi – HC Dukla Jihlava 6 : 1 (2:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
5. Žák (Chládek, Brož), 15. Baránek (Pořický, Vernek), 32. Baránek (Vernek), 43. Pořický (Baránek, Drahorád), 47. Žák (Vernek, Baránek), 60. Místecký (Hošek, Drnec) - 31. Pometlo (Malec, Dvořák).

Poslední tři utkání týmu KLH Chomutov

HC Olomouc – KLH Chomutov 3 : 5 (2:0, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky:
7. Dostál (Pánek), 10. Heža (Rác), 50. Dostál (Pánek, Axman) - 29. Milotínský (Mazanec, Motejlek), 29. Matějka (Kunc, Mazanec), 33. Matějka (Motejlek), 43. Hofmeister (Karlík), 47. Motejlek (Hofmeister, Milotínský).

HC Slezan Opava – KLH Chomutov 6 : 2 (1:2, 1:0, 4:0)
Branky a nahrávky:
18. Džemla (Mlýnek, Herman), 25. Herman (Mlýnek, Vitásek), 47. Slanina (Vlašánek), 47. Mlýnek, 49. Herman (Mlýnek), 49. Herman (Mlýnek) - 10. Mazanec (Karlík, Malotínský), 15. Heindl (Ptáčník).

HC Dukla Jihlava – KLH Chomutov 2 : 3 (1:0, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky:
7. Mikeš (Vysloužil), 28. Dvořák (Pometlo, Kotlík) - 43. Zeman (Motejlek), 50. Matějka (Hrabák), 55. Milotínský (Pinka).

Poslední tři utkání týmu HC VOKD Poruba

HC VOKD Poruba – HC Bílí Tygři Liberec 5 : 4 (0:2, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky:
24. Špok (Vidlák, Blažej), 35. Vaněk (Mach, Capcara), 41. Mládenka (Voznica), 44. Capcara (Procházka), 46. Vaněk (Lužný, Mach) - 5. Lacek (Jirků, Miškovský), 20. Kedršt (Bittner), 25. Maďar (Mizerík, Jirků), 36. Chlouba (Skalický).

HC VOKD Poruba – HC Geus Okna Kladno 4 : 5 (1:1, 2:2, 1:2)
Branky a nahrávky:
6. Blažej (Vidlák, Voznica), 24. Blažej (Vidlák, Mládenka), 40. Mach (Spusta), 57. Voznica (Blažej, Vidlák) - 17. Butor (Redlich, Slaba), 21. Látal, 39. Medřický (Butor, Gutwald), 54. Redlich (Čurda), 58. Slaba (Kužel).

HC České Budějovice - HC VOKD Poruba 7 : 3 (2:0, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky:
4. Kříž (Heřman), 10. Klement (Přibyl), 24. Boška (Vráblík, Heřman), 39. Heřman, 47. Vaniš (Heřman), 49. Heřman (Vráblík), 50. Ježek (Předota) - 26. Burzala (Hanus), 38. Vaněk (Blažej, Vidlák), 57. Barčák Jakub (Burzala, Mládenka).

Do porubské branky se po delší době vrátil MICHAL GLEICH

Sestavy všech soupeřů v posledním utkání

HC Slovan Ústečtí Lvi: Wegert (od 20. Petrásek) - Drahorád, Humpolíček, Hříbal, Zákoutský, Holomek - Vernek, Kentoš, Pořický, Baránek, Šrámek, Drnec, Bříza, Hošek, Místecký, Chládek, Vávra.

KLH Chomutov: Hollý - Pinka, Motejlek, Čížek, Žižka, Karlík, Mazanec, Průcha - Ptáčník, Mála, Matějka, Hofmeister, Heindl, Zeman, Milotínský, Klouček, Hrabák, Kunc.

HC VOKD Poruba: Gleich - Hanus, Špok, Peslar, Spusta, Lužný, Poláček, Mládenka, Burzala - Procházka, Zuber, Vidlák, Vaněk, Barčák Jakub, Barčák Jan, Voznica, Capcara, Motyka, Blažej, Mach.

Tabulky + statistiky po 40. kole (35 zápasů)

Tabulka extraligy juniorů po základní části – skupina Východ

Tabulka extraligy juniorů – 2. část – skupina východ B

Tabulka extraligy juniorů – 3. část – skupina B

Statistiky hráčů VOKD Poruby po 40. kole

Rozhodčí jsou rovněž součást hry...

Na ledě Ústeckých Lvů bude utkání řídit pan Michal Orlický z Ústí nad Labem, na čarách mu vypomůže prvoligové duo Roman Hynčica z Děčína a Petr Mašek z Teplic. Duel mezi Chomutovem a Porubou bude mít za hlavního sudího pana Tomáše Vilta z Mostu. Tomu budou vypomáhat pánové Michal Kilian a Jan Toman, oba z Děčína.

obránce ONDŘEJ LUŽNÝ