Postoupivší Poruba vyzve rivala z Vítkovic, hraje se na ledě extraligového celku

René Chyla, 22.08.2018
Městské derby 2018. Tradičně v Porubě, letos netradičně ve Vítkovicích. Městské derby mezi Porubou a Vítkovicemi se stává pomalu, ale jistě srpnovou klasikou. Klasika, která je letos pojata netradičně, a to z jednoho prostého důvodu. Ani jeden tým nemá k dispozici svou vlastní halu, a tak připadaly v úvahu haly tréninkové. Nicméně porubská tréninková Kooperativa aréna nenabídne tolik míst jako vítkovická Multifunkční hala, a tak se rivalové střetnou letos 23. srpna právě tam. Multifunkční hala pojme zhruba 700 diváků, vítkovický klub kvůli ztíženým podmínkám a nemožnosti zajistit kvůli snížené kapacitě vstup pro všechny své permanentkáře zrušil vstupné, a tak bude platit jiné pravidlo. Kdo dříve přijde, má větší šanci derby zhlédnout. Na zápas bude posílena bezpečnostní služba, zrušeny bufety, zamezen vstup k ledové ploše a po naplnění kapacity 700 diváků již nebude do haly nikdo vpuštěn. Zápas začíná v 17 hodin, vstup do Multifunkční haly bude tradičně od ulice Ruské.

8. přípravný zápas
HC VÍTKOVICE RIDERA vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
čtvrtek, 23. srpna 2018, 17:00 hod.
Multifunkční hala, Ostrava-Vítkovice

Vstupné: zdarma (!!! POZOR – OMEZENÁ KAPACITA 700 MÍST !!!)