Posila do brankoviště! Z Karlových Varů přichází Jakub Kašpar

Posila do brankoviště! Z Karlových Varů přichází Jakub Kašpar

Lukáš Bajgar, 29.01.2021
HC RT TORAX Poruba 2011 hlásí rozšíření gólmanských řad, z Karlových Varů přichází talentovaný Jakub Kašpar. Mladý gólman tak doplní trio porubských strážců svatyně ve složení Muštukovs, Foltán a Slíž.

Dvacetiletý odchovanec zbraslavského hokeje Jakub Kašpar přichází do Poruby těsně před koncem přestupové uzávěrky. V letošním ročníku si zachytal za druholigový Cheb a nastoupil též do jednoho utkání v dresu Sokolova.

Od dorosteneckých let působí Kašpar stabilně v Karlových Varech, kde se mimo jiné stal i nejlepším hráčem měsíce a kde se dočkal i nominace na turnaj pěti zemí ve Švýcarsku.

„Jakub Kašpar je mladý a talentovaný brankář, který rozšíří brankářskou základnu na čtyři,“, přibližuje generální manažer Pavel Hinner. „Museli jsme si pojistit daný post pro závěrečná kola a následné boje nejen z důvodu možné marodky, ale především z důvodu strašáka jménem COVID.“

V současné době Poruba disponuje lotyšským Ervīnsem Muštukovsem, slovenským Frederikem Foltánem, talentovaným juniorem Markem Slížem a nově také Jakubem Kašparem.

Statistiky Jakuba Kašpara dle EliteProspects.com