Poruba míří na Slovensko! Čeká ji souboj s extraligovým mistrem

Pavlína Vítková, 16.08.2021
Porubský A-tým se chystá na své druhé přípravné utkání na venkovní půdě. Po zápase v Prostějově se nyní přesouvá na Slovensko, kde vyzve HKM Zvolen. Zajímavý souboj je naplánován na úterý, úvodní buly bude vhozeno netradičně již v 16 hodin.

Zvolen je aktuálním slovenským šampionem, v květnu totiž ve finálové sérii přehrál Poprad poměrem 4:1 na zápasy a přerušil tím tříletou nadvládu Banské Bystrice. Vybojoval tak titul po osmi letech, celkově třetí v klubové historii.

Vstupenky

Lístky na zápas budou k dostání na pokladně zimního stadionu, a to hodinu před prvním buly. K dispozici je také online předprodej. Cena 4 eura.

Podmínky pro vstup

Vstup bude divákům umožněn při dodržení všech platných protiepidemiologických opatření, stanovených platnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva.

Na stadion tedy aktuálně mohou:

Po celou dobu účasti jsou diváci povinni mít na zimním stadionu zakryté horní dýchací cesty.