Pětibodové představení vyneslo Lukáše Vránu k titulu nejlepšího hráče 38. kola!

Redakce, 03.02.2014
Ačkoliv se porubští hokejisté v Orlové více než polovinu utkání střelecky trápili, nakonec navázali na předchozí výhru nad Technikou a zvítězili díky závěrečné střelecké show vysoko 9:2. Velký zápas sehrál Lukáš Vrána, který se blýskl hattrickem a navrch přidal dvě asistence. A právě jeho skvělého bodového zápisu si všimli i druholigoví redaktoři, kteří v tradičním hlasování na hodonínském webu zvolili třiadvacetiletého kanonýra naprosto suverénně jako nejlepšího hráče 38. kola. Vrána tak plynule navázal na předchozí vítězství Radka Tihláře a stal se už čtvrtým oceněným porubským hráčem v sezoně! V nejlepší pětce se umístil i Rostislav Vaněk, který rovněž zaznamenal pět kanadských bodů.

NEJLEPŠÍ HRÁČ 38. KOLA:

1. Lukáš Vrána (HC RT TORAX Poruba 2011) 15 bodů
2. Zdenko Kotvan (SHK Hodonín) 5 bodů
2. Zdeněk Kučera (SHK Hodonín) 5 bodů
4. Ivo Kocián (HC Slezan Opava) 4 body
5. Petr Hromada (VHK Vsetín) 3 body
5. Rostislav Vaněk (HC RT TORAX Poruba 2011) 3 body

NEJLEPŠÍ TÝM 38. KOLA:

1. SHK Hodonín 9 bodů
2. HC RT TORAX Poruba 2011 6 bodů
3. HC Nový Jičín 2 body

KOMPLETNÍ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: