Páťáci i šesťáci v Novém Jičíně těsně prohráli

Adam Bagar, 21.02.2011
Svěřenci trenéra Pavla Leksovského zajížděli v sobotu na půdu Nového Jičína. Šesťáci ani tentokrát nedokázali zlomit svou nepříznivou sérii porážek a po vyrovnaném průběhu inkasovali rozhodující branku na 4:3 sedm minut před závěrečnou sirénou. Dva góly dokázal vsítit Jan Herejk. S dvěma body neodjížděli ani hokejisté páté třídy. Ti sice měli zápas dobře rozehrán a už v první třetině si vytvořili dvoubrankový náskok, přesto stejně jako jejich starší kolegové těsně prohráli, tentokrát výsledkem 5:4. Hattrickem se blýskl tradiční střelec Vojtěch Střondala. Další utkání sehraje pětka s šestkou již v úterý 22. února, kdy na svém ledě hostí hráče Frýdku - Místku.

6. TŘÍDA

HK Nový Jičín - HC RT TORAX Poruba 4 : 3 (1:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 18. Timko (Najvar, Selzer), 40. Matiaško (Timko), 48. Matiaško (Tvrdý), 53. Selzer (Najvar) - 4. Iwan, 35. Herejk (Antoš), 52. Herejk (Samek).
Vyloučení: 5:2.
Bez využití. V oslabení: 1:0.
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Sestava Poruby: Síkora - Mládek, Stavinoha, Samek, Antoš, Kanovský, Pliska, Žídek, Havránek, Herejk, Iwan.

Sestava Nového Jičína: Bayer - Orlita, Trost, Voznička Marek, Matiaško, Najvar, Voznička Martin, Timko, Tvrdý, Selzer, Teichmann.

5. TŘÍDA

HK Nový Jičín - HC RT TORAX Poruba 5 : 4 (1:3, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. Hilšer (Šimíček), 27. Raška, 37. Raška (Hilšer), 45. Hilšer (Raška), 55. Raška - 13. Očenášek, 15. Střondala (Nagy), 18. Střondala, 27. Střondala.
Vyloučení: 3:4.
Bez využití. V oslabení: 0:0.
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 5:4.

Sestava Poruby: Hurník - Kroček, Vojtášek, Pitucha, Glumbík, Nagy, Očenášek, Střondala, Zicháček, Häring, Kubín, Puchala, Markovič, Tröster O.

Sestava Nového Jičína: Palička - Vítek, Czyž, Hilšer, Komáčka, Linhart, Már, Plandor, Šimíček, Teichmann, Kožený, Morávek, Raška, Handl, Machyňák.