PREVIEW: Na led předposledního snižovat ztrátu na play-off

Aleš Koubík, 22.01.2019
Pět vítězství je vizitka Miloše Holaně a jeho svěřenců z posledních šesti zápasů, ve kterých z toho bylo důležitých šestnáct bodů. Mnohem hůře je na tom nadcházející soupeř ostravského celku, který ze stejné porce duelů vyválčil jen jeden bod a aktuálně táhne šest porážek v řadě. Někdejší člen extraligy navíc v posledních pěti zápasech obdržel pětadvacet branek, což činí průměr pět na zápas. RT TORAX naopak inkasoval jen šestkrát a dostával tak téměř branku na zápas. Zápas 49. kola Chance ligy mezi Hokej Ústí nad Labem s.r.o. a HC RT TORAX PORUBA 2011 hostí Zimní stadion Ústí nad Labem od 18:00 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

34. kolo Chance ligy - 12. prosince 2018

HC RT TORAX Poruba 2011 - Hokej Ústí nad Labem s.r.o. 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 22. Pastor (Dufek), 30. Dufek (Jankovský, Černý), 38. Ovčačík (Guman, Ollender), 42. Dufek (Pytlík, Pastor), 53. Guman (Toman, J. Káňa) – 4. Merta (Davídek, Chrpa). Rozhodčí: Koziol, Obadal – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 175. Střely na branku: 36:32.

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš – Slavík, Ovčačík, Krenželok, Matějíček, Pastor, Černý – Ollender, J. Káňa, Guman – Toman, Vymazal, Kanko – Jankovský, Pytlík, Dufek

Hokej Ústí nad Labem s.r.o.:Lukeš (Volke) – Hes, Zukal, Muška, Jeřábek, M. Zdvořáček, Mert – Jánský, Roubík, T. Jandus – Chrpa, Davídek, D. Merta – Planý, Tůma, Gottfried

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

Hokej Ústí nad Labem s.r.o.

Nejproduktivnější hráč: 30 bodů - Lukáš Volf (9+21)

Nejlepší střelec: 9 branek - Lukáš Volf

Nejlepší nahrávač: 21 asistencí - Lukáš Volf

Nejproduktivnější obránce: 9 bodů - Martin Weinhold (2+7)