Napraví junioři předešlé výprasky v zápase s Českými Budějovicemi?

Adam Bagar, 28.01.2010
Poté, co výkony juniorů šly nahoru, což ostatně dokázali bodově vyjádřit i v utkání s Libercem, předpokládaly se solidní výsledky také na půdě Ústeckých Lvů a Chomutova. Jenže opak byl pravdou. Poruba odjížděla ze severu Čech doslova jako stádo zpráskaných psů. Osm, respektive deset, inkasovaných branek je toho jasným důkazem. Napravit svou reputaci tak budou chtít svěřenci kouče Leksovského v utkání s Českými Budějovicemi. To je na programu v pátek 29. ledna. Úvodní buly bude vhozeno z rukou sudího Mrkvy v tradiční čas - 17:00 hod. Z důvodu přípravy plánované akce na hlavní hale se tento zápas odehraje na druhé hale, tzv. mrazáku. Jste samozřejmě srdečně zváni. Změny stavu můžete sledovat prostřednictvím online přenosu.

Poslední tři utkání týmu HC České Budějovice

HC České Budějovice - HC Slezan Opava 6 : 2 (1:1, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky:
12. Rousek (Kříž, Vráblík), 25. Vráblík (Sedlák), 28. Sedlák (Švihálek, Klement), 39. Klement (Sedlák), 57. Sedlák (Klement), 59. Sedlák - 3. Wittek (Mlýnek, Džemla), 27. Novák (Kysela).

HC Dukla Jihlava - HC České Budějovice 5 : 4 sn. (0:0, 2:1, 2:3 – 0:0 – 1:0)
Branky a nahrávky:
27. Kuřítko (Zeman, Polcar), 40. Zeman, 44. Polcar (Jaroš, Zeman), 47. Malec (Šustr), rozhodující nájezd Zeman - 33. Boška (Klement), 48. Rousek (Vaniš, Heřman), 57. Šaršok, 58. Heřman (Ježek, Kříž).

HC České Budějovice – HC Havířov Panthers 7 : 2 (3:2, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky:
5. Heřman (Vráblík, Vaniš), 7. Vaniš (Rousek), 8. Švihálek (Makovský), 32. Kříž (Heřman), 40. Ježek (Sedlák), 53. Semrád (Ježek), 54. Heřman (Vráblík) - 1. Protasenja (Chaloupka), 7. Pechanec.

Poslední tři utkání týmu HC VOKD Poruba

KLH Chomutov - HC VOKD Poruba 10 : 4 (4:1, 4:2, 2:1)
Branky a nahrávky:
2. Hrabák (Kunc, Matějka), 6. Csányi (Hofmeister, Milotínský), 10. Hrabák, 18. Csányi (Milotínský), 26. Hrabák (Matějka), 29. Zeman (Matějka), 38. Zeman (Hammerbauer), 39. Csányi (Milotínský, Hofmeister), 42. Hrabák (Žižka), 60. Milotínský (Hofmeister, Csányi) - 12. Voznica z TS, 28. Vidlák (Burzala), 39. Mládenka (Voznica, Vidlák), 41. Burzala (Mládenka).

HC Slovan Ústečtí Lvi - HC VOKD Poruba 8 : 1 (1:0, 3:1, 4:0)
Branky a nahrávky:
17. Brož (Vernek), 25. Vernek (Chládek), 27. Vávra (Bříza, Brož), 37. Bříza (Brož), 44. Baránek (Holomek, Vernek), 45. Havlíček (Místecký, Hošek), 56. Bříza (Kentoš, Hříbal), 60. Pořický (Holomek) - 35. Voznica z TS.

HC VOKD Poruba – HC Bílí Tygři Liberec 5 : 4 (0:2, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky:
24. Špok (Vidlák, Blažej), 35. Vaněk (Mach, Capcara), 41. Mládenka (Voznica), 44. Capcara (Procházka), 46. Vaněk (Lužný, Mach) - 5. Lacek (Jirků, Miškovský), 20. Kedršt (Bittner), 25. Maďar (Mizerík, Jirků), 36. Chlouba (Skalický).

Sestavy všech soupeřů v posledním utkání

HC České Budějovice: Hrubec - Klement, Předota, Vráblík, Kříž, Budina, Semrád, Makovský - Švihálek, Sedlák, Ježek - Rousek, Vaniš, Marek - Šaršok, Sumerauer, Boška - Seidl, Přibyl, Babka.

HC VOKD Poruba: Gleich (od 9. Hanuska) - Špok, Spusta, Lužný, Poláček, Mládenka, Burzala, Procházka, Zuber, Vidlák, Vaněk, Barčák Jakub, Barčák Jan, Voznica, Motyka, Blažej, Mach.

Tabulky + statistiky po 42. kole (37 zápasů)

Tabulka extraligy juniorů po základní části – skupina Východ

Tabulka extraligy juniorů – 2. část – skupina východ B

Tabulka extraligy juniorů – 3. část – skupina B

Statistiky hráčů VOKD Poruby po 42. kole

Rozhodčí jsou rovněž součást hry...

Utkání mezi týmy HC VOKD Poruba a HC České Budějovice bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Roman Mrkva z Frýdku – Místku. Na čarách se pak představí druholigové duo Marian Řezáč a Marek Tuizal, oba z Ostravy.

útočník Vlastimil Zuber