Janeček s Pazderou na střídavý start do Vsetína

Jan Škarpa, 03.01.2006
Dalšími hráči, kteří mohou nastupovat za Vsetín v extralize se po Liboru Poláškovi a Dušanu Brinckovi stali Aleš Pazdera a Martin Janeček. O střídavém startu Pazdery s Janečkem jsme byli informováni presidentem klubu, Ivo Mockem. Libor Polášek nastoupil zatím v dresu Valachů ke 2 střetnutím, Dušan Brincko, jenž se nyní zotavuje po zranění kolena zaznamenal zápasů pět. Pazdera s Janečkem by měli nastoupit v dresu Vsetína již v dnešním kole extraligy.

Martin Janeček okusil poprvé extraligu v Olomouci, podruhé si vyzkoušel extraligový led v dresu Orlů ze Znojma, kde nastoupil celkem ke 2 utkáním. Krom dvou nakouknutí do extraligy hrál Janeček soustavně první ligu v dresech Prostějova, Přerova, Olomouce a posléze Sarezy. V našem dresu si také vyzkoušel ve třech zápasech chuť druholigového hokeje. Letos si Martin Janeček připsal v 35 utkáních 15 bodů za 5 gólů a 10 asistencí.

Aleš Pazdera nastupoval v první lize v dresech Šumperka, Rosic, jeho střelu poznali i mladoboleslavští fanoušci a v minulé sezoně hájil také barvy Hradce Králové. Letos nastupuje Aleš Pazdera za náš klub, v 35 utkáních prostřelil soupeřovy brankáře celkem čtyřikrát, pětkrát úspěšně asistoval na gól.