Hráčské změny v Sareze

Lukáš Bajgar, 19.12.2006
Kádr Sarezy Ostrava prošel před vánočními svátky zeštíhlením. Manažer Sarezy Ing. Pavel Sikora v úterý ráno potvrdil odchod Milana Baranyka do týmu polské nejvyšší soutěže SSA Wojas Podhale Nowy Targ. Agilní a rychlé křídlo se do klubu vrací po dvou a půl letech, které vyplnil angažmá v brněnské Kometě, Sareze a v loňském ročníku také Dukle Jihlava. Dalšími hráči, kteří opouštějí do konce sezóny klub, jsou střední útočník Marek Pavlačka, jenž se po roce stráveném v polském Stoczniowieci přes půlroční působení v mateřské Sareze vrací k severnímu sousedu do týmu JKH Czarne Jastrzębie, hrajícího druhou nejvyšší soutěž s ambicemi postupu. Společně s Pavlačkou obleče dres Jestřábů Dušan Brincko. Ostravský celek chce dát příležitost uplatnit se juniorům v druhé nejvyšší české soutěži a tudíž nehledá za hráče náhradu v prvoligových či jiných vodách. Již dříve avizovanou změnou je odchod obránce Davida Mocka na měsíční hostování do extraligového Vsetína.