FOTO: Kdo je nejlepší? Poruba! Přivítání se sezonou přilákalo spoustu dětí i dospělých

Lukáš Bajgar, 08.09.2024
Sobotní den patřil všem přátelům a fanouškům HC RT TORAX Poruba nejen týmu mužů, ale i mládeží. Skalka family park poskytl příjemné zázemí a především děti si celého dne užily naplno.

Hokejová sezona je oficiálně zahájena! Sobotní den patřil všem příznivcům hokejového klubu HC RT TORAX Poruba – od těch nejmenších až po ty nejstarší. Pro děti byl program ve Skalka family parku více než bohatý, celá řada atrakcí nenechala jediné dítko v klidu a když byla chuť si odpočinout, navštívily děti místní ZOO.

Zlatým hřebem odpoledne byla autogramiáda A-týmu, společné focení a výběh v rámci Hokejové Challenge. Trenér Jiří Režnar s sebou přivedl Frenkse Razgalse, Roryho Herrmana, Augusta Nilssona, Wilhelma Westlunda, Aarona Berishu, Adama Sedláka, Ondřeje Romana, Tomáše Voráčka, Tomáše Šoustala a Daniela Dolejše. Zájem o podpisy a focení byl nečekaný, až se po podpisových kartičkách jen zaprášilo. Podvečerem provázel showman Karel Španihel, vedoucí 5. třídy, jenž dbal, aby se nikdo nenudil. Že by nový speaker RT TORAX ARENY? Nechme se překvapit!

Komu byly atrakce Skalka family parku málo, mohl si na hřišti vyzkoušet střelbu pukem na terč, hokejový skills trenažer a celou řadu dalších hokejových dovedností. Někteří byli tak horliví, až „vysklili“ kukaň v zázemí rodinného parku. Naštěstí se vše obešlo bez zranění.

A na závěr si všichni společně zakřičeli: KDO JE NEJLEPŠÍ? PORUBA! KDO POSTOUPÍ? PORUBA!