FOTO: A-tým vybíral výstroj pro nadcházející sezonu, prodejna Bauer představovala unikátní novinky

Lukáš Bajgar, 07.06.2024
Hokejisté HC RT TORAX Poruba 2011 prvně ve své více než devadesátileté historii podstupují zcela individuální přípravu na nadcházející ročník, příležitost partnerské prodejny Bauer v areálu RT TORAX ARENY vyzkoušet si a objednat výstroj všem tedy přišla vhod.

Pod bedlivým okem Karla Suchánka dostali hokejisté A-týmu možnost nejen objednat hokejovou výstroj na příští sezonu, ale především si vše na vlastní kůži vyzkoušet, otestovat a v případě bruslí také na nejmodernějším měřícím stroji nechat změřit v různých fázích zátěže jedné či obou nohou.

S výjimkou zahraničních hráčů a jednoho páru místních se v průběhu pátečního dopoledne sešli v prodejně Bauer všichni hráči, ale i členové realizačního týmu, aby se jim s novou výbavou hrálo zase o něco lépe.

Krom fotografií níže můžete na sociálních síti klubu zhlédnout také krátké video z testovacího dne.