Extraliga mladšího dorostu se přehoupne do své druhé poloviny, Poruba přivítá Olomouc

Adam Bagar, 12.12.2009
Přesně polovina soutěže extraligy mladšího dorostu je již za námi. Poruba čeká již čtyři utkání na bodový zisk. Nutno však říci, že v zápasech s Vítkovicemi, Vsetínem, Třincem a Zlínem se příliš s body počítat nemohlo. Přesto mohou být svěřenci kouče Rambouska v relativním klidu. Na vedoucí příčky již příliš ztrácejí, ale také na poslední pozici, která znamená sestup do nižší soutěže, mají náskok již osmnácti bodů a nic nenasvědčuje tomu, že by se situace měla zásadně měnit. V neděli 13. prosince zavítá na porubský led tým Olomouce. Ten dokázal zvítězit v obou předchozích měřeních sil. Dokáže VOKD poprvé v sezóně s Hanáky bodovat? To se dozvíme až po sehrání utkání, které je na programu v tradičních 10:00 hod. Na toto střetnutí jste samozřejmě srdečně zváni.

Poslední tři odehraná utkání Olomouce

HC Slezan Opava – HC Olomouc 2 : 5

HC Olomouc – HC Havířov Panthers 1 : 2 pr.

HC Olomouc – HK MD Šumperk 6 : 0

Poslední tři kola VOKD Poruby

HC VOKD Poruba – HC PSG Zlín 1 : 7 (0:3, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky:
37. Pobuta - 1. Sedláček (Macharáček), 4. Surý (Mika, Fojtík), 16. Sedláček (Matula), 28. Bouda (Dalajka), 35. Fojtík (Galuška), 38. Mika (Lašák), 41. Dalajka (Sedláček).
více o zápase

HC Oceláři Třinec - HC VOKD Poruba 3 : 1 (1:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky:
18. Kofroň (Cienciala), 31. Eichner (Walaski), 32. Cieciala (Kofroň, Pisárik) - 47. Gola (Kaleta).
více o zápase

VHK Vsetín - HC VOKD Poruba 6 : 2 (5:1, 1:0, 0:1)
Branky a náhravky:
6. Stodůlka (Pokorný, Kohout), 6. Bojtoš, 7. Kohout (Hajda, Pokorný), 13. Pokorný (Kohout), 16. Stodůlka (Kohout, Žabčík), 21. Kohout (Hajda, Stodůlka) - 3. Demel (Gola, Kaleta), 45. Šerák (Gola).
více o zápase

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC Olomouc: Nekvapil (Kochta) - Pšeja, Groer, Rašner, Macek, Brandýs - Ostřanský, Maška, Spěvák, Minařík, Jergl, Hánl, Kočiřík, Fibrich, Konečný, Bauer, Augustin, Nedopil.

HC VOKD Poruba: Oborák (od 17. Maček) - Masarovič, Demel, Juřík, Špil, Soukal, Vrána, Trefil, Pobuta, Gola, Zuščík, Seget, Kaleta, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Šerák, Gelnar, Csomor.

Vzájemná utkání z letošní sezóny

HC VOKD Poruba – HC Olomouc 2 : 3 (1:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky:
2. Kaleta (Demel), 23. Hawlík (Kovář) - 14. Hánl (Ostřanský), 26. Jergl, 42. Maška (Minařík).

HC Olomouc - HC VOKD Poruba 5 : 2 (3:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky:
1. Jergl (Bauer), 4. Augustín (Maška, Spěvák), 8. Jergl, 40. Augustín (Nedopil, Maška), 41. Jergl (Ostřanský) - 30. Rataj (Pobuta), 39. Gola (Wolný).

Tabulka + statistiky po 19. kole

Tabulka extraligy mladšího dorostu po 19. kole