Domácí kvarteto zápasů uzavře derby s Havířovem, ubrání Porubští nájezd rivala?

René Chyla, 23.10.2018
Porubští hokejisté sice čtveřici domácích zápasů odšpuntovali prohrou s rozjetým Prostějovem, následně ale smetli Kadaň, aby si následně vyšlápli i na druhý tým tabulky z Kladna, které porazili zaslouženě poměrem 5:2. V pondělí ale vyhrál i havířovský AZ, který po menších trablích v úvodu zápasu s plexisklem přehrál Frýdek-Místek. Středeční soupeř Poruby se trápí zejména na venkovních kluzištích, kde už pětkrát ze šesti posledních případů vyšel bodově naprázdno, s Porubou navíc ztratil i první letošní vzájemné utkání, když HC RT TORAX dobyl v utkání o čelo tabulky havířovský led těsně 3:2. Bude se dařit Ostravanům i tentokrát? Rozuzlení přinese úvodní buly ve středu 24. října 2018 v 18 hodin na hlavní ledové ploše OSTRAVAR ARÉNY.

18. kolo Chance ligy
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. AZ RESIDOMO HAVÍŘOV
středa, 24. října 2018, 18:00 hod.
OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava-Zábřeh

Vstupné: 70 Kč, děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P vč. doprovodu zdarma