Do Poruby zavítají beznadějně poslední mladší dorostenci Hodonína

Adam Bagar, 27.10.2009
Po sérii těžkých utkání, převážně na hřištích soupeřů, čeká mladší dorostence naopak poslední celek tabulky. SHK Hodonín nedokázal v dosavadním průběhu soutěže vydolovat jediný bod, a tak o vítězi utkání by nemělo být pochyb. Otázkou spíše zůstává, na jakém čísle se brankostroj domácích zastaví. Poruba navíc potřebuje bodovat jako sůl, v posledních čtyřech zápasech totiž vyšla bodově naprázdno, proti Jihomoravanům tak má ideální možnost spravit si chuť. Také záříjové vzájemné střetnutí bylo jasnou záležitostí, když Rambouskovi svěřenci zvítězili 6:0. Utkání je na programu v den Státního svátku, tedy ve středu 28. října, od netradičních 15:45 hod. Na utkání jste samozřejmě srdečně zváni.

Posledních pět utkání Hodonína

SHK Hodonín – HC Slezan Opava 2 : 4

SHK Hodonín - HC Havířov Panthers 0 : 12

HK Mladí Draci Šumperk – SHK Hodonín 5 : 4

HC Olomouc – SHK Hodonín 6 : 0

SHK Hodonín - PSG Zlín 0 : 5

Poslední tři kola VOKD Poruby

HC Olomouc – HC VOKD Poruba 5 : 2 (3:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky:
1. Jergl (Bauer), 4. Augustín (Maška, Spěvák), 8. Jergl, 40. Augustín (Nedopil, Maška), 41. Jergl (Ostřanský) - 30. Rataj (Pobuta), 39. Gola (Wolný).
více o zápase

PSG Zlín - HC VOKD Poruba 3 : 2 (0:0, 1:1, 2:1)
Branky a náhravky:
32. Lašák, 43. Matula (Sedláček, Trnavský), 59. Lašák (Matula) - 26. Pěnčík (Rataj), 51. Pobuta (Rataj).
více o zápase

HC VOKD Poruba – Valašský hokejový klub 2 : 5 (1:1, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky:
10. Pobuta (Smrčka), 52. Zuščík - 2. Stodůlka (Hryciow), 39. Brida (Vašíček, Kohout), 45. Děrkas (Kuchařík), 51. Pokorný (Abdul, Hajda), 56. Pokorný (Stodůlka).
více o zápase

Sestavy obou soupeřů v posledním utkání

SHK Hodonín: Šťastný - Flamík, Písařík, Šmehlík, Juráček - Rauš, Račický, Spáčil, Venclík, Janota, Výmola, Osička, Sedlák, Bureš, Kučera, Stránský.

HC VOKD Poruba: Maček (od 4. Oborák) - Masarovič, Juřík, Špil, Soukal, Vrána, Trefil, Wolný, Pobuta, Gola, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Taras, Smrčka, Csomor.

Tabulka + statistiky po 10. kole

Tabulka extraligy mladšího dorostu po 10. kole