Čtvrtfinálová série se stěhuje na jih Moravy, urvou Porubští druhé vítězství?

René Chyla, 26.02.2016
Velmi netradiční první čtvrtfinále zažila RT TORAX ARENA, kde se úvodní zápas mezi Porubou a Hodonínem protáhl z důvodu výpadku osvětlení na neuvěřitelných 203 minut. Po nucené hodinové pauze v závěru duelu rozhodli Porubští šťastným gólem a vítězství pak pečetili trefou do prázdné klece. Už v sobotu série pokračuje a stěhuje se na jih Moravy, kde musejí čekat Ostravané pořádné peklo. Drtiče bude hnát dopředu plný stadion, porubští borci se už ale v minulých letech dokázali na takové klání vyhecovat a tamní stadion vyloupit. Získá RT TORAX mečbol? Dorazte podpořit porubskou mašinu přímo do Hodonína! Druhý zápas čtvrtfinále startuje v sobotu 27. února 2016 od 17 hodin.

2. zápas čtvrtfinále II.ligy skupiny Východ
SHK HODONÍN vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
sobota, 27. února 2016, 17:00 hod.
Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín

Vstupné: 60 Kč sezení, 50 Kč stání

Bitvu, která trvala 203 minut, nakonec zvládli lépe domácí hokejisté, kteří se díky Jakubu Gelnarovi dostali do vedení v čase 57:47. Hodonínští ale nedokázali srovnat při závěrečné power-play, a tak RT TORAX využil chyby v obraně a pečetil vítězství do prázdné branky. O tom, jak dopadne druhý zápas v Hodoníně mají oba trenéři jasno. „V Hodoníně nás čeká těžké utkání, ale už jsme tam mockrát vyhráli a věříme, že přivezeme druhý bod,“ doufá asistent trenéra porubského týmu Roman Kotala. „Věřím, že doma to soupeři vrátíme a v Porubě budeme příště slavit druhou výhru,“ říká odhodlaně kouč Drtičů Stanislav Beťko.