Čtvrtfinálová bitva se stěhuje do Hodonína, dokáže Poruba udělat rozhodující krok?

Redakce, 03.03.2014
Parádní čtvrtfinálový boj Poruby s Hodonínem napíše už čtvrtý díl, který může být zároveň i posledním. Série se stěhuje na jih Moravy, kde si Drtiči budou chtít ve svém pekelném prostředí vynutit rozhodující páté utkání. Naopak RT TORAX tam touží poprvé v sezoně uspět. Jeho případné vítězství by znamenalo konec série a postup do semifinálových bojů. Pokud svěřenci trenéra Tomáše Sršně naváží na sobotní výborný výkon, mají šanci udělat onen náročný poslední krok. Jak utkání dopadne? Duel je na programu v pondělí 3. března od tradičních 18 hodin. Sledovat jej můžete buď osobně na zimním stadionu TEZA, nebo prostřednictvím textového online přenosu.

Utkání čtvrtfinálové série

1. zápas: HC RT TORAX Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky:
29. Prokop (Kilnar, Vaněk), 29. Chaloupka (Zachar, Peslar) – 60. Miklík (Pokorný, Špok).

Více info: Parádní taktický výkon přináší vedení v sérii! Rozhodly slepené trefy z poloviny utkání

2. zápas: SHK Hodonín – HC RT TORAX Poruba 2011 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky:
5. Miklík (Špok, Kučera), 30. Jurásek z TS, 58. Peš (Jurásek), 59. Štumpf (technický gól) – 18. Zachar (Pavlačka).

Více info: Drtiči srovnali krok, RT TORAX cítí křivdu. Druhé čtvrtfinále rozhodla nájezdová kulišárna!

3. zápas: HC RT TORAX Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky:
7. Seidler (Krayzel, Sedlář), 17. Seidler (Sedlář, Krayzel), 23. Buček (Vaněk), 43. Krayzel (Buček), 46. Vaněk (Prokop) – 13. Ketner (Štumpf), 48. Peš (Špok).

Více info: Porubští hokejisté jasně přehráli Hodonín a jsou krok od postupu do semifinále!

Sestavy v posledním utkání

SHK Hodonín: Barus (46. Kotvan) – Grman, Ketner, Kulyk, Směřička, Pokorný, Miklík, Kulich – Kříž, Skočovský, Špok, Kučera, Smetana, Štumpf, Škorik, Peš, Velechovský, Jurásek, Vrba, Charvát, Mika.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Šindelář, Hruzík, Peslar, Slavík, Prokop, Javín – Sedlář, Krayzel, Kilnar, Zachar, Vrána, Seidler, Pavlačka, Chaloupka, Vaněk, Buček.

Další čtvrtfinálová utkání II. hokejové ligy – sk. B (Východ)

03.03. 17:30 VHK Vsetín – HC Slezan Opava (1:2)
03.03. 18:00 HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov (2:1)
03.03. 18:00 VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov (1:2)