Abeceda juniorského útočníka Vlastimila Zubera

Adam Bagar, 17.01.2011
Tentokrát v rámci naší abecedy poodhalil něco málo ze svého soukromí junior s devítkou na zádech Vlastimil Zuber. Ten to pojal velmi hokejově a převážná část jeho odpovědí je spajata právě s honbou za černým kusem pryže. Prozradil nám však také svůj oblíbený film, seriál či roční období. V jeho odpovědích nalezneme také jméno člověka, na kterého dle svých slov nikdy nezapomene. Ano, je to trenér Karel Metelka, který před šesti lety tragicky zahynul při nehodě autobusu, který právě mířil k zápasu do Berouna. Kompletní odpovědi sympatického dvacetiletého útočníka Vlastimila Zubera naleznete v těle článku. Dalšího dílu naší porubské abecedy se dočkáte již v brzké době.

A - Avatar

Můj oblíbený film.

B – Být či nebýt

Být zdravý, úspěšný, štastný, vyhrávat zápasy a postupovat do vyšších příček jak ve sportovním, tak i osobním životě.

C - Cyklus

Jednou jsme nahoře, někdy zase dole. Ale ponaučení? Nikdy nezapomenout, jaké to dole je a jaké je to se dostat zase zpět nahoru.

Č - Číslo

Číslo mého dresu 9, které mám od začátku své hokejové kariéry, je to mé oblíbené číslo.

D - Dar

Každy z nás ho má na něco jíného, jen je třeba ho objevit a bojovat za něj.

E - Evropa

Chtěl bych ji jednou celou procestovat a popřípadě zi zahrát v nějakém evrpopském klubu.

F - Facebook

Co k tomu říci? Pro někoho závislost, pro někoho dobré pobavení. Používám jej k seznámení s novými lidmi, ale osobní setkání je samozřejmě nejlepší.

G - Gól

Góly rozhodují zápasy, samozřejmě bych je dával rád a pořád, ale v prvé řadě musí šlapat tým, jedinec zápas nerozhodne.

H - Hudba

Relaxace, motivace, naděje.

I – Interspar

Mají tam dobré pečivo.

J - Jméno

Přál bych si, aby jednou mé jméno skloňovali v závislosti k hokeji, aby jednou mé jméno zvučnělo na tribunách stadionu, citit ten mráz po zádech...

K - Klička

Snažím se a zkouším pořád nové figle, jak krásnou kličkou vstřelit gól.

L - Léto

Mé nejlepší roční období.

M - Mentalista

Můj oblíbený seriál.

N - Nikdy

Nikdy nechci být člověkem, který to vzdá, vždy budu bojovat, co to půjde.

O - Obrat

Zápasový obrat, když prohráváme a zvedneme se, vyrovnáme a pak jdeme do vedení. To je sport, kdy se vše během pár vteřin může změnit.

P – Pan trenér Metelka

Můj nejoblíbenější trenér, který měl srdce na správném místě, bohužel jeho osud byl tragický. Nikdy nezapomenu na jeho osobnost.

R - Rodina

Velká podpora, mohu se na ni vždy obrátit, ať už mám jakýkoliv problém.

S - Snaha

Mít snahu se zlepšovat v každém směru.

Š - Šance

Dostat šanci a možnost jít si zahrát mužský hokej, popřípadě někde ven ukázat, že mám talent.

T - Tým

Být v týmu, umět udržet tým, to je největší uspěch kolektivního sportu.

U - Útok

Měla by to být nejúdernější čast v hokeji.

V - Výsledek

Výsledek zaručuje šanci a změnu, ať už je pozitvní nebo negativní.

Z - Zranění

Nechci, aby mě potkalo. Samozřejmě při mém sportu je to někdy nevyhnutelné, ale pořád si přeji ať je co nejmenší.

Ž - Život

Chci jej prožívat tak hezky, jak jen to půjde, abych se mohl vždy za sebe ohlédnout.