Udrží starší dorostenci pozici lídra soutěže i po sehrání následujících dvou kol?

Adam Bagar, 26.11.2009
V uplynulém víkendu se starší dorost VOKD Poruby radoval ze čtyř bodů, které jej posunuly zpět do čela tabulky. Druhé Znojmo má však stejný bodový zisk a třetí Šumperk rovněž příliš na vedoucí duo neztrácí. Rozšířit bilanci čtrnácti vyhraných utkání budou chtít zajisté svěřenci kouče Bahníka také v následujících dvou zápasech, kdy nejprve přivítají Uherské Hradiště a poté se podívají do Břeclavi. Domácí utkání se odehraje v pátek 27. listopadu. Vzhledem k tomu, že v tentýž den budou hrát i junioři, odehraje se zápas netradičně na malé hale, tzv. mrazáku, od 17:15 hod. Na jihu Moravy je úvodní buly naplánováno na neděli 29. listopadu v 13:00 hod. Na domácí utkání jste srdečně zváni, teple se však oblečte :-)

Jak si vedla Poruba v posledních dvou kolech?

HC Nový Jičín - HC VOKD Poruba 3 : 5 (1:0, 0:3, 2:2)
Branky a nahrávky:
8. Pargáč (Tobola), 46. Pargáč (Veselský, Tobola), 55. Gajdoš (Koryčanský) - 21. Palkovič (Kysučan), 29. Chaloupka (Kupčík, Peslar), 37. Král (Palkovič), 51. Král (Kysučan), 53. Palkovič (Král).
více o zápase

HC VOKD Poruba – HK Jestřábi Prostějov 7 : 3 (0:0, 3:1, 4:2)
Branky a nahrávky:
21. Kofroň (Němec, Sochorek), 40. Palkovič (Herman), 40. Maček (Peslar), 42. Němec (Kysučan), 47. Kofroň (Chaloupka), 51. Svoboda (Palkovič, Kysučan), 53. Kysučan – 36. Minařík (Pozděna), 52. Zítka (Koutský), 58. Koutský (Zítka).
více o zápase

Posledních pět utkání Uherského Hradiště

HC Uherské Hradiště – SK Karviná 5 : 5

HC Slezan Opava – HC Uherské Hradiště 14 : 1

HC Uherské Hradiště – Orli Znojmo 2 : 4

HC Uničov - HC Uherské Hradiště 1 : 8

HC Uherské Hradiště - HC Frýdek - Místek 2 : 10

Posledních pět utkání Břeclavi

HC Břeclav – HC Slezan Opava 2 : 9

Orli Znojmo - HC Břeclav 8 : 2

HC Břeclav – HC Uničov 10 : 1

HC Frýdek -Místek – HC Břeclav 2 : 1

HC Břeclav – HC Orlová 1 : 2

Letošní vzájemná utkání

6. kolo: HC Uherské Hradiště – HC VOKD Poruba 3 : 2 (3:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky:
5. Kočí (Lenkovič), 13. Pudélka (Lenkovič, Janás), 17. Janás (Lažek) - 38. Orszulík (Maček, Chaloupka), 57. Chaloupka (Maček).

7. kolo: HC VOKD Poruba – HC Břeclav 8 : 2 (2:1, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
8. Palkovič (Kysučan), 12. Kysučan, 28. Kysučan (Němec), 29. Sochorek (Němec, Svoboda), 31. Chaloupka (Dusík), 42. Palkovič (Peslar), 53. Peslar (Dominec, Chaloupka), 57. Kysučan (Peslar, Palkovič) - 7. Papp (Hlávka, Farsa), 34. Směřička (Bartoš O.).

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC Uherské Hradiště: Hubáček - Lažek, Rozhon, Beneš, Býček, Černý, Bršlica, Kočí, Janeba, Pudelka, Varmuža, Zderčík, Brim.

HC Břeclav: Hübner – Bartoš C., BartošO., Zháňal, Papp, Konečný, Polák, Duchoslav, Hlávka, Šimeček, Směřička, Nekáranec, Pásovec, Mokráň, Nešpor, Faksa, Vaculík.

HC VOKD Poruba: Konvička - Dusík, Herman, Kupčík, Jasiok, Peslar, Svoboda - Kofroň, Němec, Dominec, Kysučan, Palkovič, Král, Chaloupka, Orszulík, Maček, Sochorek, Popek, Hurník.

Tabulka a statistiky po 18. kole

Tabulka ligy staršího dorostu po 18. kole

Statistiky hráčů VOKD Poruby po 18. kole

Rozhodčí jsou rovněž součást hry...

Páteční domácí utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Jiří Jeřábek z Bohumína, na čarách se pak představí pánové Miroslav Hrubec a Radovan Kopřiva, oba z Ostravy. V Břeclavi bude mít utkání v moci pan Ladislav Netopil z Hodonína, jemuž budou vypomáhat pánové Radim Čech z Hodonína a Radim Slavka z Břeclavi.