Sledujte oficiální facebookový profil Poruby a vyhrajte lístky na zápas Chance ligy!

René Chyla, 31.08.2018
Stejně jako v předešlých dvou letech, tak také po postupu do první ligy budou moci porubští, ale také fanoušci soupeřů soutěžit o dvě vstupenky zdarma na domácí zápasy HC RT TORAX Poruba 2011. I v letošní sezoně bude pravidelná soutěž probíhat na oficiálním facebookovém profilu HC RT TORAX Poruba zde, který stačí sledovat a žádná z tipovacích soutěží vám již neunikne. Oproti minulým ročníkům ale dochází k mírné úpravě soutěžních pravidel.

Každý soutěžící má nárok pouze na jeden tip v každé tipovací hře, v případě porušení těchto pravidel si redakce webu vyhrazuje právo na vyloučení tipujícího ze hry až do konce soutěžního ročníku 2018/2019. Tipovačka na facebookovém profilu bude probíhat před každým utkáním porubských hokejistů (nehledě na utkání doma/venku) a bude se soutěžit vždy na nejbližší domácí zápas HC RT TORAX.

V praxi to znamená, že při současném rozlosování, kdy Poruba hraje například 22.9. s Litoměřicemi doma a následně třikrát venku, je možné na nejbližší domácí zápas, který bude dle aktuálního rozlosování až 6.10. s Duklou Jihlava na Multifunkční hale, soutěžit hned ve čtyřech případech. V říjnu se pak situace obrátí, Poruba má totiž hrát hned čtyřikrát po sobě doma (Prostějov, Kadaň, Kladno, Havířov), což znamená, že na zápasy s Kadaní, Kladnem a Havířovem bude vždy maximálně jeden výherce.

Druhou podmínkou je napsání tipovaného výsledku ve správné formě. Tip musí být napsán ve formátu domácí tým : hostující tým, jiné tipy nebudou akceptovány. V praxi to znamená, že při vypsané tipovací hře na domácí zápas Poruby budou tipy tušící prohru zaznamenány např. 2:4, 1:3, 1:5 apod., a v případě, že soutěžící tuší domácí výhru Poruby pak opačně 4:2, 3:1, 5:1 atd. Při vypsané tipovačce na venkovní utkání bude situace obdobná, přičemž soutěžící musí mít na paměti, že Poruba bude vedena jako hostující tým. To znamená, že při tipovačce na zápas České Budejovice – Poruba musí být výhry Poruby zaznamenány tipy 0:1, 1:4, 2:6 atd., prohry pak 1:0, 4:1, 6:2 atd.

Další podmínka úzce souvisí s předchozím bodem, týká se ovšem pouze případů, kdy soutěžící tuší remízu po základní hrací době. V tomto případě je pak nutné napsat tip ve formátu 0:0, 1:1, 2:2 atd., nikoliv však 3:2 po nájezdech nebo 2:3 po prodloužení, vždy je rozhodující výsledek po 60 minutách hry!

!!! Novinkou !!! je pak určení vítěze dvou vstupenek na nadcházející domácí utkání. Doposud probíhala tipovačka tím způsobem, že první správně tipující automaticky vyhrál a další tipy se stejným výsledkem, leč zveřejněny o něco později, nebyly brány v potaz. To se od nové sezony změní a nyní je možná i situace, aby všichni soutěžící mohli tipnout stejný výsledek po 60 minutách hry, přičemž všichni budou mít stejnou pravděpodobnost na výhru. Absolutního vítěze pak při více stejných tipech určí generátor náhodných čísel, přičemž každému tipu bude předem přiděleno pořadové číslo dle data a času zveřejnění. Prvnímu správně tipujícímu bude přiřazeno číslo 1, druhému číslo 2 atp. Pokud je správný tip pouze jeden, automaticky vyhrává.

Poslední nezbytnou podmínkou tipovací soutěže je pak „lajknutí“ facebookového profilu HC RT TORAX Poruba a příspěvku, pod kterým tipovací hra probíhá, ostatní účastníci budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Uzavírka tipovací hry bude vždy při vhození úvodního buly, tzn., že při začátku zápasu dne 10.9.2018 v 18:00 bude tipovací hra uzavřena 10.9.2018 v 18:00. Sledujte tedy facebookový profil HC RT TORAX Poruba, první tipovačka proběhne už na zápas s Kadaní a pokud tipnete správný výsledek, udělali jste první velký krok k tomu, abyste šli na Kladno zcela zdarma!