SEZONA 2023/2024: Organizace domácích utkání HC RT TORAX Poruba 2011

Lukáš Bajgar, 12.02.2024
Ve středu 14. února, na svatého Valentýna, se fanouškům prvoligového porubského celku konečně představí RT TORAX ARENA v celé své kráse. Jaké jsou ty největší změny s ohledem na organizaci utkání?

Vstupné na základní část

Vstupné na základní část zůstává i po návratu do RT TORAX ARENY beze změn, ceny lístků na vyřazovací boje se budou lišit. Majitelé permanentních vstupenek mohou zůstat klidní, ti mají zápasy celého playoff zajištěny v rámci své karty (výjimku tvoří případná baráž, na kterou karta platná není).

Permanentka 2500 Kč
Dětská permanentka (fyzická) 50 Kč
Základní vstupné 100 Kč (sezení i stání)
Základní vstupné (zvýhodněné*) 50 Kč
Děti do 15 let, ZTP, ZTP/P a doprovod** zdarma

Permanentky jsou platné na domácí utkání Chance ligy (hrané v kravařské Buly Aréně a porubské RT TORAX ARENĚ) a na domácí utkání playoff.

* Zvýhodněné vstupné je určeno důchodcům (tedy lidem nad 65 let věku).

** Vstupné zdarma vyžaduje vstupenku tzv. nulové hodnoty, která se musí vyzvednout na pokladně. Pro snazší odbavení doporučujeme nákup Dětské permanentky.

Vstupenky na dané místo?

Bohužel v letošním ročníku nebude možno zakupovat lístky na daná sedadla, od ročníku 2024/2025 by již měl být systém plně připraven.

Zákaz stání mimo sektor na stání

Pro mnohé novinkou, pro jiné standard, na který jsou již navyklí z jiných stadionů. V případě oslovení pořadatelskou službou, aby se stojící divák mimo sektor na stání posadil, prosíme návštěvníky utkání, aby tak učinil. Důvodem jsou bezpečnostní opatření RT TORAX ARENY a návštěvní řád zimního stadionu.

Do RT TORAX ARENY jen skrze hlavní vstupy

S výjimkou VIP hostů nebude již nadále umožněno vstupovat do RT TORAX ARENY vchodem od vrátnice. Vstupy budou umožněny jak z ulice Porubská, tak Čkalovova všem majitelům vstupenek, permanentních vstupenek, Volných vstupů a dalších.

Kávomaty v RT TORAX ARENĚ

Se zákazem vstupu do prostor hlediště směrem od vrátnice klubu přichází také změna v umístění kávomatů přímo v prostorách RT TORAX ARENY.

Pivo a potraviny? O stánek více!

Nemáte rádi fronty na pivo a na klobásku? Pak vězte, že nově přibývá v nabídce haly také stánek s občerstvením, který nahrazuje oblíbený fanshop.

Nové řazení sektorů

Tribuny A a C

Tribuny A a C jsoou primárně určeny všem divákům a fanouškům HC RT TORAX Poruba 2011, kteří přicházejí s klasickou či permanentní vstupenkou na utkání. Jediný diskomfort může vzniknout u míst okolo televizní kamery, která je nově umístěna uprostřed sektoru A, mezi A3 a A4.

Výjimku tvoří sektor A2, který může být vyhrazen coby sektor hostí.

Tribuna D

Tribuna D je jedinou tribunou na stání, chcete-li vytvořit klubu tu pravou domácí atmosféru, můžete se zde přidat ke kotli a hnát svými hlasivkami Porubu dvojnásob k lepším výkonům.

Tribuna B

Tribuna B je způli určena VIP a Volným vstupům, způli fanouškům klubu a to následovně: místa nad střídačkami obou klubů jsou určena Volným vstupům. Místa pod skyboxem jsou vyhrazena PRESS a VIP.

Bezbariérová tribuna pro návštěvníky na invalidním vozíku

Pokud navštívíte utkání na invalidním vozíku, máte svůj vyhrazený prostor v rohu mezi tribunami B a C, na stěnách RT TORAX ARENY značeno šipkami.