RT TORAX ARENA láká na U17: Turnaj pěti zemí v Porubě a v Kravařích

Lukáš Bajgar, 05.02.2024
Ve středu 7. února začíná v porubské TORAX ARENĚ tradiční Turnaj pěti zemí hráčů do sedmnácti let. Na svěřence trenéra Pavla Patery čekají postupně výběry Švýcarska, Finska, Švédska a USA, příznivci hokeje si však přijdou na své, neboť hned osm zápasů celého eventu hostí Poruba, v kravařské Buly Aréně změří své síly Švédi s USA a na závěr turnaje právě Česko s USA.

Rozpis zápasů:

středa 7. února 2024
14:00 USA – Finsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Česko – Švýcarsko (RT TORAX ARENA)

čtvrtek 8. února 2024
14:00 Švédsko – Švýcarsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Česko – Finsko (RT TORAX ARENA)

pátek 9. února 2024
14:00 Švýcarsko – Finsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Švédsko – USA (Buly Aréna)

sobota 10. února 2024
14:00 Švýcarsko – USA (RT TORAX ARENA)