Porubu čeká po dvou letech generálka venku, Flašarův soubor míří na Lapač

René Chyla, 03.09.2018
HC RT TORAX Poruba 2011 zakončí přípravná utkání v úterý 4. září na vsetínském Lapači, kde jej tak čeká repríza předloňského finále druhé ligy, v němž měli navrch právě domácí Valaši. Ti na Porubské vyzráli už i v této přípravě, kdy otočili zápas a v prodloužení se mohli radovat z pomyslných dvou bodů. Vsetín vyhrál před měsícem v Ostravě těsně 2:1, jediným střelcem Ostravanů byl Jan Hudeček. Zatímco tým kolem Aleše Flašara a Tomáše Sršně zatím v přípravě příliš nezazářil, Vsetín má pro změny zálusk na mety nejvyšší. Dopitův mančaft si totiž poradil v přípravě i s Vítkovicemi, Třebíčí, Nitrou nebo Přerovem, žlutozelení zaznamenali pouze jedinou prohru – v odvetném utkání na Slovensku v Nitře. Zda Vsetín prodlouží svou úspěšnou šňůru, či Porubští vyplení po téměř třech letech slavný Lapač, se fanoušci dozvědí v úterý krátce po osmé večer. Úvodní buly generálky na Chance ligu bude vhozeno v 18 hodin.

10. přípravný zápas
VHK ROBE VSETÍN vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
úterý, 4. září 2018, 18:00 hod.
Zimní stadion na Lapači, Vsetín

Vstupné: 60 Kč stání, 80 Kč sezení