Martin v Ostravě

Redakce, 11.08.2005
Sareza se střetne s dalším celkem ze Slovenska. Tým MHC Martin bude hrát po roce opět ST Extraligu. Martin vyhrál základní část první ligy, vypadl však již v semifinále s Detvou. Do baráže však nakonec postoupil tým z Topoľčan, který ovšem nestačil na Dubnici. Lidé v Dubnici nad Váhom přesto extraligový hokej neuvidí, byť Dubnica zvítězila v baráži, tak z finančních důvodů prodala extraligovou licenci právě našemu soupeři. Zápas se hraje 12.8 a začíná v 17:00 na Zimním stadionu v Ostravě – Porubě.

Předchozí výsledky Martina v přípravě:
MŠHK Žilina - MHC Martin 5 : 2
MHC Martin - Metalurg Liepajas (Lotyšsko) 2 : 0
Nowy Targ (Polsko) - MHC Martin 0 : 4

Pravděpodobné sestavy:

HC Sareza Ostrava: Čech(Štěpánek) – Pazdera, Chatrnúch, Kramný, Brincko, Holík, Vnenk, Ovšák, Tesařík, Mocek – Gelačák, Sochorek, Šebesta – Baranyk, Boháč, Polák – Polášek, Badžo, Janeček – Heřman, Holuša, Mléko

MHC Martin: Dzubina (Rovnianek) - Stančok, Sadloň, Stolárik, Frkáň, Böhme, Michnáč, Ratveiský, Pšenka – Važan, Holečko, Pokrivčák – Koložváry, Kuric, Smrek – Janovský, Mahdalík, Hanes – Tabaček, Páleš, Zágora.