Chcete být vidět po celé ČR? Spolupracujte s HC RT TORAX

Gabriela Juříková, 02.09.2018
Sjednáte-li si reklamu a marketingovou prezentaci u HC RT TORAX Poruba 2011, budete vidět po celé České republice, neboť cestovat za hokejem po celém českém území totiž bude spolu s extraligovými Vítkovicemi i porubský prvoligový tým HC RT TORAX Poruba 2011. Hokejový klub, který v roce 2011 vstal z popele a který se po sedmi sezónách probojoval do druhé nejvyšší hokejové soutěže – Chance ligy. Hokejový klub, který spolupracuje s HC Vítkovice Ridera a Aukro Berani Zlín. Z této NABÍDKY O SPOLUPRÁCI si jistě vyberete na míru. Vyberete si, jak byste chtěli spolupracovat s klubem, jaký byste vytvořili svůj marketingový plán či jak byste ozdobili reklamní plochu nejen na dresech či ledové ploše, ale i na mnoha nabízených místech RT TORAX ARENY dle svých představ a možností.