Bilancování roku 2018 a Novoroční přání šéftrenéra mládeže

Redakce, 26.12.2018
V mezisvátečním vánočním období bývá čas na zamyšlení, na bilancování uplynulého roku a v neposlední řadě i čas na přání do roku 2019 na jehož konci bude Moravskoslezský kraj hostit a spolupořádat MS IIHF U20. Hokejové rodině HC RT TORAX Poruba v následujících řádcích vyjadřuje díky šéftrenér porubské hokejové mládeže DAVID MORAVEC.

„Za mě ale i za celé vedení klubu bych chtěl poděkovat všem trenérům mládeže HC RT TORAX Poruba – Miroslavu Bahníkovi, Petru Trojanovi, Petru Rambouskovi, Květoslavu Foltýnovi, Jiřímu Trembáčovi, Adamovi Vrbovi, který se věnuje brankářům a všem ostatním pomocným trenérům – za vzornou péči o své svěřence, trpělivé předávání zkušeností a dovedností. V každém ročníku je vidět postupné zlepšování. Vedle téměř každodenních tréninků tráví trenéři s hráči víkendy i jiné dny volna při mistrovských utkáních nebo vícedenních turnajích.

Neméně důležité je na tomto místě také poděkování všem rodičům za jejich přístup k dětem a podporu i důvěru v náš klub HC RT TORAX Poruba. Nemalou měrou jejich přístup a podpora pomáhá zvyšovat soudržnost dětí v týmech a dává tak dětem i radost z vlastní hry. Museli s námi také v letošním podzimu překlenout již několikrát zmiňovanou rekonstrukci hlavní ledové plochy RT TORAX Areny a děkuji všem, kteří s námi vydrželi i komplikace. Jsem rád, že jsme všichni toto období zvládli. V soutěžích si vedeme dobře a máme všichni stále mnoho energie a elánu do další práce.

Do Nového roku 2019 přeji všem mnoho zdraví, úspěchů v osobním i pracovním životě.“