V Uherském Hradišti se točila jedenáctka, gólman Mrázek opět nahrával

08.01.2016, Gabriela Juříková

Čtvrteční odpoledne 7. ledna odehráli mladší dorostenci porubského hokejového klubu utkání o postup do extraligy na ledě Uherského Hradiště, s kterým v prvním utkání na domácím ledě vyhráli 14:2. A i tentokrát si svěřenci trenéra Leksovského s chutí zastříleli. Již v první třetině dostali do hradišťské klece šest kousků, po druhé dvacetiminutovce svítila na tabuli desítka ale také smazané čisté konto gólmana Kryštofa Mrázka, který si ovšem opět připsal do statistik další nahrávku. Třetí třetina byla na góly poměrně hubenější. Tomáš Vojtášek stanovil konečný výsledek 1:11 pro HC RT TORAX Poruba. Hattrick si připsal kapitán Marek Havránek, čtyři body si vystřílel Střondala, tři pak Ernest Bochnak. Na výsledku se však nějakým způsobem podílel každý hráč porubského týmu.

ELIOD liga mladšího dorostu - 24.kolo čt 7.1.16:00
HC Uherské Hradiště
1:11(0:6, 1:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 24. Zalubil (Hendrych) – 2. Bochnak E., 5. Kroček (Bochnak E., Anlauf), 7. Havránek (Střondala), 9. Střondala (Gajdoš), 10. Puchala (Mrázek), 15. Havránek (Střondala), 23. Žídek J. (Bochnak E.), 27. Střondala (Havránek), 28. Gajdoš (Puchala), 30. Havránek (Vojtášek), 50. Vojtášek. Rozhodčí: Šudoma – Nohál, Zapletal. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 33. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:11.
HC Uherské Hradiště: Peterka (9. Nowak) – Hrabec, Hurdes, Šabršula, Vyoral, Zatloukal, Kužílek, Pospíšil, Skřivánek – Hromada, Zalubil, Frolek – Podešva, Hendrych, Baďura – Fuga, Dohnal, Bouček – Pochylý
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (40. Pobuta) – Gajdoš, Pliska, Husák, Kroček, Pitucha, Nagy, Becher – Vojtášek, Střondala, Havránek – Anlauf, Bochnak E., Žídek J. – Puchala, Häring, Šolc – Zicháček, Boniatti