Přece jen umí dávat góly! Mladší dorostenci padli ve Vsetíně až po nájezdech

25.08.2017, Gabriela Juříková

Ve čtvrtek 24. srpna byli hráči mladšího dorostu hosty Vsetína a nevedli si vůbec špatně. Po třech zápasech bez gólu se konečně někdo zapsal do střelecké listiny a tím někým se stal v utkání s VHK ROBE Vsetín Krzyzstof Macias, který zařídil obě gólové střely. Poprvé se radoval v první minutě úvodní třetiny a podruhé ve čtvrté. Další puky za Málkova záda se svěřencům trenéra Leksovského nepodařilo dopravit a protože od druhé třetiny polevili v koncentraci a nedodržovali taktiku, domácí dokázali ještě v první třetině snížit a po druhé přestávce dokonce vyrovnat. Porubští mladíci po čtyřech prohraných přípravných zápasech brali pomyslný bod za remízu 2:2, protože v nájezdech se trefili jen dvakrát oproti třem pukům v porubské bráně. Herně se možná mladší dorostenci posunuli, ale pořád to chce víc zabojovat. Příští přípravné utkání je čeká v úterním dopoledni 29. srpna doma proti Vítkovicím.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. čt 24.8.15:00
3:2sn(1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Půček (Calaba), 48. Navrátil (Kočí, Půček) – 1. Macias Krz. (Foldyna), 4. Macias Krz. (Fojtík, Foldyna). Rozhodčí: Kolarčík – Hradil P., Strnadlová. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Kunst, Navrátil, Caletka, Sviták, Houser, Velikovský, Kočí – Půček, Calaba, Babeliak, Turek, Pažitka, Bednařík, Vrána, Machač, Zemánek, Ševčík
HC RT TORAX Poruba: Murčík – Dobeš, Machů, Hlaváč, Elgl, Grendziok, Gelnar, Prepsl – Kotásek, Krčmarský, Halata – Foldyna, Macias Krz., Fojtík – Barčák, Pavlík, Spurný – Stibor, Prokeš