Mladší dorostenci ještě nepoznali prohru, z Orlové přivezli krom výhry i 14 trestných minut

25.10.2015, Gabriela Juříková

Nedělní dopoledne prožili mladší dorostenci RT TORAX Poruba na orlovském ledě, kde sehráli své osmé utkání ELIOD ligy. Diváci čekali na první gól až do třinácté minuty, kdy střeleckou listinu otevřel porubský Alex Benka-Rybár. Domácím se povedlo skórovat v oslabení, ale hosté v poslední minutě první třetiny šli opět do vedení první brankou Viktora Bochnaka. Ten se totiž na konečném výsledku podílel později ještě jednou brankou a na obě mu nahrával Mateusz Wawrzkiewicz, jenž se vrátil do herního kolotoče po lehkém otřesu mozku. Mezi Bochnakovy branky se vmísil střelec Anlauf a posléze snížila Orlová v přesilovce. Ve třetí třetině žádná branka nepadla, za to vysokými tresty rozhodčí nešetřil. Porubští dorostenci vyhráli po osmé v řadě a ve sváteční středě je čeká doma utkání s Novým Jičínem.

ELIOD liga mladšího dorostu - 10.kolo ne 25.10.10:00
HC Orlová
2:4(1:2, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 17. Damps, 32. Zapletal (Jeziak) – 13. Benka-Rybár, 20. Bochnak V. (Wawrzkiewicz M.), 22. Anlauf (Häring), 36. Bochnak V. (Wawzkiewicz M.). Rozhodčí: Škuta – Majetný, Mareček. Vyloučení: 2:7, navíc Machaczek (ORL) 10 min OT a Benda (ORL) 5+20 OK. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
HC Orlová: Krajčiřík – Benda, Machaczek, Jeziak, Zapletal, Kaleta, Jančar, Malysz, Vjačka, Trčálek, Jeník, Kanaloš, Damps
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Nagy, Pitucha, Husák, Kroček, Šolc, Teichmann, Becher – Wawzkiewicz M., Puchala, Bochnak V. – Anlauf, Häring, Benka-Rybár – Šimek, Zicháček, Boniatti