23.kolo: SAR - VRC 5:4 pp

Autor:

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
  • Michal Bartošek - první zápas za áčko Sarezy a hned vstřelil branku |  autor: Lukáš Bajgar
    Michal Bartošek - první zápas za áčko Sarezy a hned vstřelil branku | autor: Lukáš Bajgar
  • Hned v úvodu utkání musel Jakub Ćech prokázat svůj um |  autor: Lukáš Bajgar
    Hned v úvodu utkání musel Jakub Ćech prokázat svůj um | autor: Lukáš Bajgar
  • Vladimír Holík |  autor: Lukáš Bajgar
    Vladimír Holík | autor: Lukáš Bajgar
  • Mezi bruslí Tesaříka a betonem Čecha kotouč, kterým Vrchlabí srovnali v prní části na 1:1 |  autor: Lukáš Bajgar
    Mezi bruslí Tesaříka a betonem Čecha kotouč, kterým Vrchlabí srovnali v prní části na 1:1 | autor: Lukáš Bajgar
  • Fotbalová reprezentace odlákala od návštěvy haly spoustu diváků |  autor: Lukáš Bajgar
    Fotbalová reprezentace odlákala od návštěvy haly spoustu diváků | autor: Lukáš Bajgar
  • Za pozdní nástup do druhé třetiny vyfasovalo Vrchlabí dvě minuty, sudí Blecha musel dlouze přesvědčovat hostující lavičku o své pravdě |  autor: Lukáš Bajgar
    Za pozdní nástup do druhé třetiny vyfasovalo Vrchlabí dvě minuty, sudí Blecha musel dlouze přesvědčovat hostující lavičku o své pravdě | autor: Lukáš Bajgar
  • Jakub Čech na tento touš nestačil |  autor: Lukáš Bajgar
    Jakub Čech na tento touš nestačil | autor: Lukáš Bajgar
  • Ladislav Gengel atakující ostravskou bránu |  autor: Lukáš Bajgar
    Ladislav Gengel atakující ostravskou bránu | autor: Lukáš Bajgar
  • Sareza právě srovnává na 4:4, autorem branky Zdeněk Pavelek |  autor: Lukáš Bajgar
    Sareza právě srovnává na 4:4, autorem branky Zdeněk Pavelek | autor: Lukáš Bajgar
  • Po rozbití tvrzeného skla se stala hrdiny večera tato trojice mužů s novým sklem v náruči |  autor: Lukáš Bajgar
    Po rozbití tvrzeného skla se stala hrdiny večera tato trojice mužů s novým sklem v náruči | autor: Lukáš Bajgar
  • Martin Bartoš - novic v týmu Sarezy |  autor: Lukáš Bajgar
    Martin Bartoš - novic v týmu Sarezy | autor: Lukáš Bajgar
  •  autor: Lukáš Bajgar
    autor: Lukáš Bajgar
  • Bojovník Robert Najdek před Petrem Ševčíkem v bráně Vrchlabí |  autor: Lukáš Bajgar
    Bojovník Robert Najdek před Petrem Ševčíkem v bráně Vrchlabí | autor: Lukáš Bajgar
  • Radost Patrika Rimmela po vstřelené vítězné brance v utkání |  autor: Lukáš Bajgar
    Radost Patrika Rimmela po vstřelené vítězné brance v utkání | autor: Lukáš Bajgar
Fotografie patří k zápasu SAR-VRC 5:4pp (21.11.2007).