Zájem o porubský hokej je obrovský, muži se již společně připravují na zápas

Adam Bagar, 18.03.2011
Porubský mužský výběr se již společně s juniory připravuje na přátelské utkání s Brumovem – Bylnicí. To se uskuteční ve čtvrtek 24. března od 17:30. David Moravec, Marek Pavlačka, Pavel Šebesta, Dalibor Sochorek a další, to jsou jména, na která se všichni můžete těšit. Zájem o porubský hokej je enormní a na trénincích hráčská základna neustále narůstá. Ve čtvrtek se na porubském ledě představili také Petr Rozum, Jan Kotásek, Daniel Kraft, Petr Grygar či Martin Mintěl. O dalších jménech se navíc nadále jedná. Součástí zápasu bude také bohatý program. V rámci něj bude slavnostně vyhlášena první část nejznámějších osobností porubského hokeje. V případě velkého diváckého zájmu existuje možnost sehrát o týden později ještě jedno přátelské utkání. Proto neváhejte a ve čtvrtek přijďte v hojném počtu!

Marek Badžo

Martin Mintěl