Vyzrají starší dorostenci také na přerovské Zubry a šumperské Draky?

Adam Bagar, 17.09.2009
S takovým začátkem do soutěže asi starší dorostenci příliš nepočítali. Nejen, že vyloupili led Karviné, ale svému soupeři nasázeli navíc osm branek. Stejně dobrý start měl však i jejich páteční soupeř - celek HC Zubr Přerov. Ten vyhrál na půdě Komety rovněž pětibrankovým rozdílem. V Přerově se utkání odehraje 18. září od 18:00 hod. V neděli 20. září se soubor kouče Bahníka představí poprvé také na domácí půdě. Od 13:30 hod. sehraje duel s Draky ze Šumperka. Přijďte se podívat na první ligové domácí utkání starších dorostenců, jste srdečně zváni.

Výsledky úvodního kola ligy staršího dorostu

SK Karviná – HC VOKD Poruba 			3 : 8
HC Orlová – HC Dyje Břeclav 			5 : 3
HC Frýdek – Místek – HC Uherské Hradiště 	2 : 5
HC Kometa Úvoz – HC Zubr Přerov 		1 : 6
HC Znojemští Orli – HK Jestřábi Prostějov 	4 : 2
HC Slezan Opava – HK Mladí Draci Šumperk 	2 : 3
HC Uničov – HC Nový Jičín 			2 : 6

1. kolo v podání Poruby

SK Karviná – HC VOKD Poruba 3 : 8 (2:3, 1:2, 0:3)
Branky a nahrávky:
14. Majda (Kurovský), 16. Výtisk (Putniorz), 33. Putniorz (Výtisk, Foltýn) - 4. Lukašík (Palkovič), 5. Chaloupka, 15. Kysučan (Peslar), 24. Maček (Chaloupka), 26. Chaloupka (Peslar), 48. Němec (Kupčík), 54. Kupčík (Němec), 57. Kysučan (Lukašík).

1. kolo v podání Přerova

HC Kometa Úvoz Brno – HC Zubr Přerov 1 : 6 (1:3, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky:
9. Mikulášek (Křen) - 13. Kocan (Malínek, Kreisel), 16. Malínek (Kocan), 16. Chovanec (Šťastný, Žůrek), 35. Malínek (Kocan), 44. Kocan (Malínek), 57. Malínek (Rajnoch, Kocan).
více o zápase

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC Zuber Přerov: Sovják - Bachánek, Kreisel, Kostiha, Hlídek, Schön, Mašíček, Vávra - Malínek, Kocan, Stoklásek - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Loupal, Javora, Vodák - Rajnoch, Řezáč, Čelko.

HC VOKD Poruba: Konvička - Orszulík, Kysučan, Dominec, Lukašík, Franek, Peslar, Němec, Maček, Jasiok, Otawa, Sochorek, Kupčík, Pleva, Radosta, Chaloupka, Palkovič, Herman.

Vzájemná utkání z loňské sezóny

HC VOKD Poruba – HC Zubr Přerov 5 : 4 (2:0, 2:1, 1:3)
více o zápase

HC Zubr Přerov - HC VOKD Poruba 4 : 3 (3:2, 1:1, 0:0)
více o zápase

Rozhodčí jsou rovněž součást hry...

Zápas mezi Přerovem a Porubou bude řídit pan Petr Přikryl z Brodku u Prostějova, na čarách mu budou vypomáhat pánové Doležel a Dohnal. Nedělní domácí střetnutí mezi Porubou a šumperskými Draky pak bude mít v moci Roman Mrkva z Frýdku – Místku. Na čarách se pak představí pánové Gančarčík a Patrmann.

Pozn.: Informace k celku HK Mladí Draci Šumperk se nám nepodařily zjistit.