Ve šlágru kola zajíždí čtvrtá Poruba na jih Moravy, střetne se s druhou Technikou

Redakce, 24.09.2013
Po porážce v úvodním kole, kdy RT TORAX nestačil na Prostějov, se porubská mašina začíná opět slušně rozjíždět. Nejprve se o tom mohla přesvědčit Břeclav a posledně i Vsetín. Zatímco na jihu Moravy rozhodli svěřenci trenéra Tomáše Sršně už v první třetině, v duelu s valašským celkem měli převahu po celý zápas, ale brankově ji dokázali vyjádřit až v prostřední dvacetiminutovce. Uspějí i ve šlágru kola na půdě brněnské Techniky, která ještě nepoznala hořkost porážky? To se dozvíme až po sehrání duelu, který je na programu ve středu 25. září od tradičních 18 hodin v brněnské Hokejové hale dětí a mládeže. Připraven bude samozřejmě i textový online přenos.

Jak si oba celky vedly v posledním kole?

3. kolo: VSK Technika Brno – HC Orlová 5 : 4 (1:0, 3:1, 1:3)
Branky a nahrávky:
13. Jurča (Fadrný, Havíř), 24. Hnilička (Česnek, Fadrný), 29. Habrovec (Zapletal), 38. Habrovec (Bělohlávek, Pargáč), 42. Zábranský (Brzobohatý, Látal) – 23. Szajter (Blatoň, Galgonek), 55. Galgonek (Sznapka), 58. Studený (Mráz), 60. Badžo (Pavliš, Mintěl).

Více info: I přes nepovedený konec zápasu zůstaly tři body v Brně

3. kolo: HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK Vsetín 5 : 1 (0:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky:
29. Vaněk R. (Prokop, Krayzel), 29. Chaloupka (Prokop), 31. Piják (Slavík, Peslar), 55. Krayzel, 59. Javín (Seidler, Buček) – 44. Vaněk D. (Ševčík).

Více info: Zcela jasná záležitost! Poruba nedělila neškodnému Vsetínu bůra

Sestavy v posledním utkání

VSK Technika Brno: Chvátal - Habrovec, Košecký, Klimeš, Štindl, Zapletal, Havíř – Česnek, Fadrný, Jurča – Odehnal, Benýšek, Hnilička – Brzobohatý, Zábranský, Látal – Pargáč, Bělohlávek, Buhaj.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Wolf, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Peslar – Krayzel, Vaněk, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Piják.

Představme si rozhodčí

Důležitou součástí každého utkání jsou také rozhodčí. V duelu mezi Technikou a Porubou by se měl dle delegací ČSLH v roli hlavního rozhodčího představit Ladislav Netopil z Hodonína. Na čarách mu bude vypomáhat duo Martin Maťašovský z Břeclavi a Martin Musil ze Zastávky u Brna.

Jak to vidí bookmakeři?

Vítězství Techniky: 1,65
Remíza: 4,50
Vítězství Poruby: 2,87