Termínová listina a ceny vstupenek na semifinále playoff 2018

René Chyla, 09.03.2018
Porubští hokejisté ovládli základní část dlouhodobé soutěže a zakončili ji se čtyřbodovým náskokem na druhý Hodonín na vedoucí příčce. Díky tomuto počinu se tak ostravští borci mohou spolehnout v semifinále, případně ve finále na výhodu domácího prostředí v prvním, třetím a případně pátém rozhodujícím duelu.

Poruba se v semifinále stoprocentně vyhne druhému Hodonínu i třetímu Šumperku, rozhodnutí vzejde z rozehraného předkola mezi Draky Šumperk a Tatrou Kopřivnice. Pokud kopřivnická Tatra zvládne otočit sérii ze stavu 1:2 na zápasy, pak bude soupeřem právě pro HC RT TORAX. V opačném případě přiřadí pavouk playoff Porubským nepříjemné Valašské Meziříčí, které vyřadilo ve třech zápasech Nový Jičín. Semifinále se hraje stejně jako v minulé sezoně na tři vítězná utkání systémem doma – venku, v RT TORAX ARENĚ se bude hrát s jistotou ve středu 14. března od 18 hodin a v neděli 18. března od 17 hodin. Případné páté rozhodující utkání je pak na programu v porubské hale ve čtvrtek 22. března od 18 hodin. Druhý a případné čtvrtý duel se odehraje na ledě soupeře, termíny jsou v pátek 16. března od 18 hodin a případně v úterý 20. března od 18 hodin.

Vstupné na semifinále playoff v Porubě

Jednorázové vstupenky70 Kč
Děti do 15 letzdarma
Držitelé permanentních vstupenekzdarma

Vstupenky budou k dispozici v den utkání vždy zhruba hodinu před začátkem na pokladnách RT TORAX ARENY. Předprodej na semifinále v plánu není. Klub zároveň žádá všechny fanoušky, aby upřednostnili vstup od pošty (ulice Čkalovova) a v co nejmenší míře využívali vstup přes vrátnici, vyhnou se tak zbytečným nepříjemnostem.

Termínová listina semifinále playoff

1. zápasstředa 14.3.2018Porubavs. ???18:00