Spolupráce s fyzioterapeuty: Kompenzační cvičení pro hráče ledního hokeje

Lukáš Bajgar, 24.06.2022
V úterý 21. června se v prostorách RT TORAX ARENY uskutečnil podnětný seminář fyzioterapeutů–odborníků a rodičů a trenérů místního klubu.

Porubský hokej navazuje poslední roky podnětné spolupráce s odborníky či s institucemi nejen pro dobrou věc. Zatímco hráči A-týmu a juniorů pravidelně darují Krevnímu centru krev, pořádal místní klub ve spolupráci s odborníky Bc. Janem Andrejkem a Bc. Dominikem Skupienm přednášku na téma Kompenzační cvičení pro hráče ledního hokeje.

Přednáška trvala téměř hodiny a dvojice fyzioterapeutů nejen prezentovala, ale i diskutovala a předávala cenné zkušenosti a rady. A to především na téma individuálních a i skupinových tréninků pod dohledem. HC RT TORAX Poruba je velice rád, že může navázat spolupráci s těmito odborníky, s nimiž budou probíhat výše zmíněné tréninky.